VĒLMJU FIZIKA

PILNĪGI NOTEIKTI – MĒS ESAM TAS, KO VARAM ATĻAUTIES!
Nē, nē, neiet runa tikai par to, ko varam nopirkt par naudu, bet tieši otrādi – par to, ko varam atļauties izdarīt savā labā, savas dzīves uzlabošanai un pilnveidošanai.
No četru gadu vecuma, un pat agrāk, mēs sakām mainīties! Un šīs izmaiņas bija ne uz to labāko pusi. Tas ir apmēram tā pat, kā jaunā datorā, jūs no nepārbaudītiem resursiem sākat ielādēt programmas, pielikumus un… garantēti… vīrusus!
Bērnībā mēs neatšķīrām sapni no nomodas un viegli varējām mainīt dzīves lokācijas realitātē, kā to darām tagad (pieauguši) tikai sapnī. Bērnībā mums nekas nelikās neiespējams, un mēs “fantazējām”, kā domāja pieaugušie, par tādām lietām, par kādām  tagad daudzi, pieauguši būdami, pat domāt baidās. No kurienes tas bija, ja mūsu paaudzei bērnībā pat TV ne visur pieejams bija, par datoriem un citiem informācijas avotiem nemaz nerunājot. MĒS ZINĀJĀM ko gribam un ZINĀJĀM, ka tas ir reāli – pats par sevi saprotams! Un patiesībā,, zinām arī tagad, tikai kaudze ierobežojošu pārliecību traucē ieraudzīt savu potenciālu un to realizēt. Un mēs ciešam, nīkstam, zaudējam sevi… TAČU KĀLAB? Ja mēs visu zinam. Mūsu ķermenis zina un atcerās. Pietiek tikai mūsu smadzenēm visu atcerēties…

Vēlmju īstenošanas prakses ONLAIN KURSS
Es vadīšu ļoti neparastu ONLAIN semināru, piesātinātāko, detalizētāko un praktiskāko, kāds jebkad ir bijis pieejams tādā formātā un par tik pieejamu cenu, tā teikt, „parastam mirstīgajam” !

Praktiskai seminārs par vēlmju īstenošanas tehnikām ONLAIN VERSIJĀ! – ar sertifikāta izsniegšanu (kam tāds ir nepieciešams)

“VĒLMJU PIEPILDĪŠANAS TEHNIKU Meistars- Praktiķis

ar atļauju apmācīt citus, vadīt individuālas un grupu prakses par tēmu.”

Vēlmju Īstenošanas Prakse
Īpašs, 11 nodarbību, 1,5 mēneša garumā, onlain kurss.
Vēlmju piepildīšanas tehniku onlain praktikuma cenā ietilpst:
·        Dalība online vebināru apmācības kursā, kas tiks raidīts no vienas no pasaules labākajām interentvebināru platformām;
·        Katra vebināra ieraksts Windows un MacOs formātā;
·        Prakses un metodes, kuras neatradīsiet nevienā online kursā pasaulē;
·        Individuāls darbs neierobežotā laikā un piekļuvē;
·        Atbrīvošanās no mentālo parādu sloga, kas traucē vēlmju īstenošanu;
·        Sertifikāts par speciāla kursa apmeklējumu par Vēlmju īstenošanu ar tiesībām to pasniegt tālāk.

 ATĻAUJIET SEV IZIET PILNU KURSU, lai pēc tam sev varētu teikt: ES SĀKU JAUNO GADU ar JAUNĀM ZINĀŠANĀM un PRASMĒM

Un tagad galvenais!

Visa semināra cena 100 eur !!!

* 80 eur tiem, kas svin Dzimšanas dienu vebināra norises laikā 🙂
Darbojas arī partnerprogramma: – 10 eur par katru Jūsu uzaicināto dalībnieku.

 Salīdzināšanai: Pilna semināra cena krievu valodā pie Neironeomaģijas virziena dibinatāja Svjatoslava Saražina ir $ 277

Kursā uzzināsiet un apgūsiet:

# Ar ko sapņi atšķiras no vēlmēm, un kāpēc sapņot vien ir ļoti kaitīgi;

# Kā atgūt dzīves laikā izšķērdēto enerģiju;

# Kāpēc svarīgi formulēt un strukturēt savas vēlēšanās, un kā to darīt;

# Kas ir nodoms, un kas ir Intence, un kā to trenēt;

# Kā pietuvina mērķim vārdu kodi, rēbusi…, botānika un citas zinātnes…

………………………un daudz ko citu interesantu un saistošu praktisku iemaņu 🙂

Ja esi nolēmis būt ar mums, tad piesakies šeit:

Pieteikties praksei!

Un tie, kam interesanti, un ir draugi ar līdzīgām “nosliecēm”, vai varbūt pašiem nevajag, bet ziniet kādu, kam tas varētu būt interesanti – padodiet šo vēstuli tālāk, nekautrējieties 🙂

Treniņā ir piemērojamas arī partneru programmas atlaides (-10% par katru jūsu uzaicināto cilvēku)

Kas ES esmu?
Kas vēl nezin, mans pases „nosaukums” ir Ināra Kaļiņina.

Pēc būtības – ceļotāja pa  “Planētu Dzīve”, visa jaunā un interesanta izzinātāja, sakot ar sevi un apkārtējiem, un beidzot…, nē, vēl nebeidzot – turpinot līdz Kosmiskiem plašumiem, līdz pat robežām, kur „kāja” daudziem vēl nav spērusi 🙂
Aizraušanās: visu sastapto tautu mūzika, dziesmas, dejas, sadzīve, DABA visās savās krāsās un izpausmēs – skaistā, baudāmā, miesu un Dvēseli dziedinošā.
Intereses: DZĪVE uz ZEMES – kā pieredze, kā spēle, kā uzvedums un pat kino vai cirks, kā Svētki!

Pēc zemes specialitātes – Nutricioloģe – universāla līmeņa veselības saglabāšanas un atjaunošanas specialiste, ar nupat jau sešpadsmito gadu stāžu. Pēdējos vismaz 8 gadus strādāju visos cilvēka esības plānos – fiziskajā, emocionālajā un enerģētiskajā, jo mēs esam kas vairāk, nekā gaļa un kauli 🙂
Man ir klienti, kuri daudzi jau kļuvuši tuvi draugi, domubiedri, partneri, daudzās valstīs (padsmitos skaitāmās), kuriem izdevies ne tikai atjaunot savu veselību, dzemdēt veselus bērniņus, pasargajot tos no vakcīnu un citu agresīvu manipulāciju ietekmes, bet arī mainīt savu dzīvi, uzlabot attiecības, atrast sevi, izejot no apburtā loka, kurā mūs iedzen sistēma.

Šovasar, pabeidzot attiecīgu kursu, kurš ilga gandrīz 1,5 gadu, saņēmu savu godam nopelnīto Neironeomaģijas II pakapes sertifikātu, kas dod tiesības šīs prakses pielietot, strādājot ar cilvēkiem individuali un grupā, un pasniegt klausītājiem.
Neiro- tās ir mūsu smadzenes. Neo- kas jauns, jeb pareizāk, sen aizmirsts senais.
Maģija – nekādas mistikas, tas ir tikai mūsu smadzeņu potenciāls, mūsu senču seno dabas zinšu un prakšu Maestere (nejaukt ar meistari). Nākamā pakāpe- Maģistre.

Kādēļ tieši ES?
Manas nodzīvotās dzīves, uz šo brīdi, visa tā, kam esmu gājusi cauri, apguvusi un darījusi, pietiktu vairākām dzīvēm, vismaz 3 – 5 „normāliem” cilvēkiem. Esmu dzīvojusi vairākās valstīs, vairākās iekārtās, dažādās vidēs un apstākļos, apguvusi vairākas profesijas un tajās veiksmīgi strādājusi, un nedomāju, ka pie tā apstāšos. Arī sobrīd, atrodoties šeit, Gruzijā, lēnām apgūstu valodu, pieņemu jaunus izaicinajumus un iemēģinu sevi arī tūrismā un nekustamo īpašumu lauciņā. Tādus cilvēkus mēdz dēvēt par Emulatoriem 🙂
Es to rakstu ne tāpēc, lai kaut kā izceltos, bet tas ir licis man aizdomāties, ka cilvēkam nav šķēršļu šajā dzīvē, ja viņš pats tos sev neliek un nepakļaujas kaut kādiem uzspiestiem stereotipiem. Mani interesē un aizrauj viss, kas kaut kādā veidā saistās ar dzīves uzlabošanu sev un apkārtējiem. Ar sava un līdzcilvēku slēptā potenciāla atklāšanu un piemērošanu. 

Iespējams, agrāk, mani sauktu par Raganu, un inkvizīcija mēģinātu inkriminēt vismaz simts nāves grēkus un sadedzinātu uz sārta. Iespējams, kaut kas tāds jau ir pat bijis, ja ne ar mani, tad manas Ciltsmātes ir tur nonākušas. Un man tagad pa kripatiņai, pa gabaliņam, pa pelaviņai, šīs zināšanas javāc kopā un janodod tālāk, kā citādāk… Es neesmu Ragana, es esmu transformators, kam uzdevums starot, un to, kas mums iekšā (un viss ir mūsos!), šo milzīgo potenciālu, kurš bieži vien mirst ar mums kopa, celt uz āru, lai tas nepaliek neizpausts.

 Tieši tādēļ, neironeomaģijas virziena radītājs, Mans Pavadonis un Kolēģis Svjatoslavs Saražins, izvēlējās mani, lai nesu viņa treniņus latviski runājošajai un saprotošajai auditorijai. Es novērtēju šo uzticēšanos un ar pateicību pieņemu šo izaicinājumu, lai arī jūs saņemat šo vērtīgo informāciju. Un tieši tadēļ jums ir tā unikālā iespēja piedalīties mūsu treniņos dzimtajā valodā.

Pieteikties praksei!

Posted in Pasizaugsmei | Tagged , | 4 Comments

Pirts pieredze Karolīnas pūrā

Šoreiz Karolīna žurnālā “Zintnieks” dalās ar savu pieredzi pirts procesos.

Posted in Attirisana | Tagged , | Leave a comment

Īsumā par organisma ATTĪRĪŠANU

Šodiena tēma: ATTĪRĪŠANĀS

ATTĪRĪŠANĀS – tieši ar to sākas ceļš atpakaļ uz nākotni – uz VESELĪBU, ja esam aizklīduši pārāk tālu un tā ir nedaudz (vai galīgi) pazudusi

Divos vārdos par to, kas NAV pilnvērtīga attīrīšanās, jeb pareizāk sakot, kad nav vērts diskutēt par tēmu, kādēļ cilvēks nesaņem gaidīto rezultātu:
– ” bet es taču jau gadu (divus, trīs, piecus… vienreiz dzīvē) atpakaļ tīrījos!”;
– “es regulāri ēdu sīpolus, ķiplokus, sēklas, zaļumus…”;
– “es jau N-tos gadus lietoju uztura bagātinātājus…”;
– “es ievēroju diētu, neēdu gaļu, olas, cukuru, miltus…”;
– “es dzīvoju laukos, ēdu visu dabīgu…”;
– “esmu ticīga(s), ievēroju gavēņus, dzeru tējas…”
Ja kaut kas no tā ir par Tevi, lieliski, -Tu jau kaut ko dari pareizi! Taču, ja lasi šo vēstījumu, un Tev rodas jautājumi saistībā ar veselību, tātad, ar to vien ir par maz. Kaut kas nav līdz galam saprasts, pieņemts un darīts.

Un visdrīzāk, tas nepadarītais ir saistībā tieši ar ORGANISMA ATTĪRĪŠANU – kā fiziskajā, tā enerģētiskajā plānā.
Par enerģētiku atsevišķa un individuāla saruna, taču, droši vari vērsties pie mums (arī šai lauciņā mums ir, ko ieteikt) un katrā ziņā, ja pats jūti, ka kaut kas nav kārtībā un netiec galā,- turpini meklēt atbildes un vērot – tās noteikti atnāks!
Taču šodien par ķermeni – mūsu esības fizisko plānu.

Kas tad ir kvalitatīva attīrīšanās?
Tās ir savlaicīgas, regulāras, mērķtiecīgas, pareizas – fizioloģiskas (dabiskas) un soli pa solim veiktas darbības, kas vērstas uz katram personīgi nepieciešamo rezultātu sasniegšanu saistība ar veselības atjaunošanu.
Attīrīšanās mēdz būt:
1) PROFILAKTISKĀS – visiem, kam intoksikācijas pakāpe pēc pievienotās tabulas nepārsniedz 1. un 2. līmeni. Pretparazitārā un viegla kuņģa – zarnu trakta attīrīšana ar aprēķinu, ka tiek ievērots veselīga uztura un dzīvesveida principi, un organisms nav īpaši piesārņots.
Un velti cerēt, ka pēc profilaktiskās programmas ar vienu reizi aizies nebūtībā liekais svars, kas krājies gadiem, pazudīs visas hroniskās problēmas un vispār vairāk nekad neslimosiet!

2) DZIĻĀS – pēc sastāva komplicētāka un ilgstošāka. Var tikt izmantota vispārējā, speciālista sastādīta, kā arī individuāli, pēc organisma stāvokļa testēšanas vai izteiktas simptomātikas pietestēta programma.

3) SISTĒMISKĀS vai KONKRĒTA MĒRĶA – kas vērstas uz konkrētas sistēmas (elpošanas, limfatiskās, urīn- izvadsistēmas u.c.) attīrīšanu, konkrētas problēmas novēršanai.

Īpaši ielaistos un smagos gadījumos nepieciešams veikt KASKĀDI – vairākus kursus pēc kārtas, lai noņemtu gadiem krāto intoksikāciju un “pieslēgtu” organismu, kurš jau pieradis funkcionēt ekonomijas režīmā.  Viss augstākminētais, tiek izskatīts un piemeklēts individuāli, var arī patstāvīgi – ja ir informācija, zināšanas un izpratne par notiekošajiem procesiem savā organismā. Vai, protams, piesaistot speciālistu, kurš ir kompetents un orientējas šajā jomā.
(Mēs nerakstam “konsultējoties ar ārstu”, – ne tādēļ, ka ārsti nezinātu un nesaprastu, cik svarīga ir organisma attīrīšana un homeostāze, bet tālab, ka mūsdienu medicīna tādu jēdzienu kā “organisma attīrīšana” neizskata kā daļu no terapijas, un aprobežojas tikai ar klizmu, brūču dezinfekciju un antibiotiku izrakstīšanu pret visu un visiem. Diemžēl! Un tā nekādā gadījumā nav ārstu vaina, tā ir sistēma.)

Kas attiecas uz piesārņojuma pakāpēm, tās ir septiņas:

Mēs, Terravitas.lv komanda, kā speciālisti- praktiķi, jau droši varam apgalvot, ka viss pietiekami vienkārši atrisināms līdz piektajai pakāpei. Viss notiek, kad cilvēks pievēršas jautājumam ar atbildību, disciplīnu un apzinātību savās darbībās.
Pēdējās divas pakāpes jau prasa daudz vairāk apzinātības un līdzdalības procesā, nepieciešams mainīt dzīves un domāšanas veidu kardināli un bez kompromisiem!

Un tomēr, kur tad slēpjas organisma attīrīšanas jēga?

Nu protams – pašā attīrīšanās procesā!
Taču galvenais, kam vēlamies pievērst Tavu uzmanību – attīrīšanās process, ja cilvēks to veic apzināti un ievēro uztura rekomendācijas, pamazām, un pakāpeniski arī uz visiem laikiem, ļauj atbrīvoties no neveselīgiem uztura paradumiem. Vairākums atzīst, ka kursa laikā bez grūtībām varēja iztikt bez pierastās majonēzes, cukura, baltmaizes, alkohola un pat cigaretēm….
Attīrīšanās jēga ir tajā, lai KATRS nākamais kurss palīdz mums atbrīvoties no veselībai kaitīgajiem produktiem un paradumiem, pakāpeniski palīdzot apgūt un ieviest dzīvē arvien jaunas un jaunas veselīgas dzīves iemaņas. Tādējādi attālinot priekšlaicīgas novecošanās procesus un neārstējamas un hroniskas slimības.

Ja Tevi uzrunāja šis raksts un guvi kādas atbildes, nekautrējies padalīties, iespējams kādam līdzcilvēkam šis var būt tikpat noderīgi un iespējams pat vairāk! 🙂

P.S. Ja vēlies detalizētāk un individuāli pieķerties šim jautājumam- sazinies ar mums! Būsim priecīgi padalīties ar savu pieredzi un zināšanām!

Posted in Attirisana | Tagged , , , | Leave a comment

Koraļļu minerālu kompozīcija KORE- ALL

Koraļļu minerālu kompozīcija KORE- ALL

Koraļļu minerālu kompozīcija dzeramā ūdens kondicionēšanai. Bagātina ūdeni ar vērtīgiem minerāliem un normalizē ūdens- sāļu līdzsvaru organismā, uzlabojot visu orgānu un sistēmu darbību.

KORE- ALL® – tas ir 100% dabas produkts, ko iegūst un fasē Japānā no scleractinian dziļūdens koraļļiem, iegūtiem Japāņu jūrā Okinavas un Tokunosimas salu rajonā.  

Koraļļu kalcijs rada organismā vāji sārmainu vidi , normalizējot skābju- sārmu līdzsvaru. Zinātnei jau sen zināms un pierādīts, ka sārmainai videi ir dzīvībai svarīga nozīme visu šūnu, respektīvi- arī visa organisma normālu funkciju nodrošināšanai. Tāpat zināms, ka visi vielmaiņas procesi organismā šūnu līmenī kvalitatīvi noris tikai kalcija jonu klātbūtnē.

Dzeramajā ūdenī ievietotā paketīte bagātina ūdeni ar vērtīgiem minerāliem: atjauno ūdens- sāļu līdzsvaru organismā, labvēlīgi ietekmē nieru un gremošanas sistēmas darbību, regulē arteriālo asinsspiedienu. Tai pat laikā KORE-ALL® veicina kaulaudu un saistaudu atjaunošanos un augšanu, labvēlīgi ietekmē vispārējo organisma stāvokli, tādam ūdenim ir maiga tonizējoša iedarbība.  

Kalcijs, ko ikdienā uzņemam ar pārtiku un ūdeni, parasti ir bioloģiski maz-aktīvs un organismam grūti asimilējams, sevišķi cilvēkiem ar gremošanas un vielmaiņas traucējumiem. Svarīga KORE-ALL® priekšrocība ir tā bioloģiskā aktivitāte un bio-pieejamība (asimilācija): kontaktā ar ūdeni kalcijs pāriet jonu formā, kas ir šūnām viegli uzņemama.  

Ikdienā lietojot šādu ūdeni mēs radām veselīgu (viegli sārmainu) iekšējo vidi organismā:  

 • Panākot optimālo pH līmeni asinīs; 
 • Samazinot sirds- asinsvadu un gremošanas sistēmas slimību attīstību risku;
 • Piesātinām asinis ar skābekli; 
 • Normalizējam cukura līmeni asinīs un arteriālo asinsspiedienu; 
 • Attīrām nieres, gremošanas sistēmu un aknas; 
 • Uzlabojam muskuļu un asinsvadu elastību, veicinot kaulu un skrimšļu struktūras atjaunošanos un aizsardzību, tādējādi mazinot artrīta risku.

Ieteikumi:

Koraļļu minerālu kompozīcija KORE-ALL® ieteicama dzeramā ūdens kondicionēšanai un organoleptisko īpašību uzlabošanai.  

Produkta apraksts:

6 paketītes individuālā paciņā. Iepakojums: 5 paciņas( x 6). 

1 paketīte (1 g) satur:

Sasmalcināts korallis ……………….. 995 mg

L-askorbīnskābe …………….. 5 mg

Pielietojums: 

1 neatvērtu paketīti, ievietot 1-2 litros dzeramā ūdens (ūdens daudzumu atsevišķos gadījumos var samazināt 2-3 reizes). Ieteicams izmantot pārbaudītu butilēto vai filtrētu ūdeni ar iespējami minimālu TDS * (piemaisījumi) rādītāju (robežās no 50-150). P

iecu minūšu laikā ūdens gatavs lietošanai, un paketīti atstāt ūdenī, kamēr tas tiek izdzerts. Sagatavoto ūdeni vēlams izdzert dienas laikā tukšā dūšā un ēšanas starplaikos. Ēdienu ar ūdeni neuzdzer.

Uzmanību: Tikai neliels daudzums paketītes satura izšķīst ūdenī.

Uzglabāt sausā, bērniem nepieejamā vietā, cieši noslēgtā iepakojumā.

Derīguma termiņš: 3 gadi.

Ražotājs: Marine Bio Co. Ltd., Okinawa, Japan.

* TDS rādītāju ūdenim var pārbaudīt pie konsultanta, zvanot pa tālruni: + 371 29710569

Posted in Katalogs aurora | Tagged , , , , | Leave a comment

Zilās vizbulītes

Kurš gan nepazīst zilos vizbuļus, mazos, trauslos ziediņus, kas drosmīgi spraucas starp pērnajām lapām, koši zilas debess krāsā! Vienu no pirmajiem pavasara prieciņiem pēc drūmās pelēkās ziemas!

Bet, vai kāds zina, ka šie necilie augi SPĒJ DZIEDINĀT? Gadsimta “sērga” – C hepatīts – pat tas atkāpjas šo skaisto ziediņu priekšā! Kopā ar pareizu pieeju šim jautājuma, protams – konceptuālu pieeju! Atcerieties, “brīnumlīdzekļu” nav, ir tikai pareiza dabas komponentu izmantošanas tehnika, un  atkāpjas pat visbriesmīgākās slimības. Tāpēc neturiet “sveci zem pūra” – ja jūsu tuvumā ir cilvēki, kam vajadzīga palīdzība, dodiet manus kontaktus.

Dziednieciskās īpašības:

ZILIE VIZBUĻI – Ветреница печеночная ( Anemone hepatica ).

Visas šī auga daļas satur ārstnieciskas vielas, starp kurām ir arī ļoti reti sastopamas. Arī nosaukums krieviski un latīniski tām dots ne bez pamata un runā pats par sevi.Vizbule stimulē žults atdali. Ziedoša auga uzlējumu izmanto aknu iekaisumu, kā arī liesas, nieru un urīnpūšļa iekaisumu mazināšanai un novēršanai. Ar tā palīdzību dziedina bronhītu un traheītu, reimatismu, malāriju, podagru un pat hronisku gonoreju. Ar uzlējumu skalo muti un kaklu, lai novērstu iekaisuma procesus. Kā asinis attīrošu līdzekli izmanto furunkulozes, impetigo (čūlas uz ķermeņa) un citu ādas slimību ārstēšanai tautas medicīnā.

Ar to apmazgā strutojošas brūces, trofiskās čūlas un izgulējumus. Uzlējums pastiprina diurēzi (urīna izdalīšanos) un vielmaiņu, kā arī nogalina kaitīgos mikrobus.

Vizbuļu ievākšana un žāvēšana:

ievāc vizbuļu ziediņus kopā ar kātiņu. Bet to darīt vajag ļoti uzmanīgi – nogriezt vai plūkt gumijas cimdos. Sekot, lai kodīgā sula nenonāk uz gļotādām un atklātām ķermeņa daļām. Neaizmirstiet, ka vizbules ir Gundegu dzimtas augs! Ja āda jūtīga, var veidoties čūliņas, kā apdedzinoties ar nātrēm. Pēc drogu ievākšanas rūpīgi nomazgāt rokas, bet cimdus labāk izmest. Tautā runā, ka pēc izžāvēšanas indes iedarbība pazūd. To pašu rakstīja arī slavenais senatnes ārsts Avicenna. Bet žāvēt vizbules vajag ļoti ātri – cepeškrāsnī vai speciālā žāvētavā.

Izmantošana Tautas medicīnā:

Tinktūru (uz šņabja vai spirta bāzes) lieto iekšķīgi, lai noņemtu sāpes aknu un žultspūšļa rajonā. Bet ārīgi to izmanto sāpošu locītavu ierīvēšanai.

Tinktūru gatavo šādi: 20 g svaigu vai kaltētu ziedkātu (kā lasa pušķītim vāzē) aplej ar 250 ml šņabja vai spirta un nostādina 2 nedēļas. Nokāš un lieto pa 20 pilieniem 3- 4 reizes dienā (uz cukurgrauda vai nelielā ūdens daudzumā). Vizbules izmanto arī homeopātijā hronisku aknu, ādas un bronhu slimību ārstēšanai.

Ir ziņas, ka vizbuļu ziedi glābj no seborejas un galvas matainās daļas psoriāzes izsitumiem.

50g putriņā saberztus vizbuļu ziedus sajaukt ar tik pat lielu daudzumu olīveļļas. Sakult 2 olu dzeltenumus (mājas vistu, vēlams) un 2 ēdamkarotes konjaka. Visu samaisa kopā un ieziež galvas mataino daļu. Tādu masku turēt 2,5 -3 stundas, pēc tam izmazgāt ar siltu ūdeni, kam pievienots nedaudz etiķa vai citrona sulas. Apsiet galvu ar dvieli un turēt to, kamēr mati pilnībā izžūst. To darīt 2 reizes nedēļa līdz pilnīgai atveseļošanai, ne mazāk kā pus gadu.

Tai pat laikā uz nakti izdzert aktīvo ogli (1 tablete uz 10kg svara) kopā ar 1 tējkaroti rīcineļļas.

Smērēšanai uz ādas vizbuļu ziedus var apliet ar kādu citu, lētāku, nerafinētu eļļu (1:1) un nostādināt 14 dienas.

C hepatīta gadījumā:

Sagatavot vizbuļu uzlējumu: 10g (1 deserta karote) uz glāzi vāroša ūdens. Nostādināt nakti, izkāst un dzert pa 1/4 glāzes 3 reizes dienā 10 minūtes pirms ēšanas.

Lai atbrīvotos no lamblijām aknās:

10g svaigu vizbuļu lapu apliet ar aukstu vārītu ūdeni. Nostādināt nakti, nokāst un dzert pa 1/4 glāzes 4 – 5 reizes dienā.

Posted in Veselibas skola | Tagged , , | Leave a comment

Baltās meža vizbules

Baltās meža vizbules (Anemona sylvestris), arī Daugavas vizbulis jeb Daugavas anemone


Augs ir aizsargājams. Iekļauts Latvijas Sarkanajā grāmatā

Meža vizbules – tas ir vēl viens vizbuļu paveids. Palieli balti ziediņi ar piecām (5!) ziedlapiņām. Tās parādās mežos laikā, kad bērziem sāk plaukt pirmās lapiņas. Vērīgi cilvēki pamanījuši, ka stārķi nes uz ligzdu baltās meža vizbules, kamēr mazie stārķēni sāk lidot.

Meža vizbuļu dziednieciskās īpašības

Kas tad tajās ir tik vērtīgs?
Auga virszemes daļā atrasts C vitamīns, flavonīdi, saponīni, alkaloīdi un daudzas citas vērtīgas lietas lielos daudzumos. Baltā meža vizbulīte ir antiseptisks, pretiekaisuma, pretsāpju, sviedrējošs un urīndzenošs augs.

Balto meža vizbuļu izmantošana tautas medicīnā

Tautas medicīnā bieži izmanto uzlējumu. Tas palīdz redzes un dzirdes pazemināšanās, haimorīta radīto galvas sāpju un reiboņu gadījumos. Uzlējumu lieto arī otīta, kakla iekaisumu, dzemdes slimību izraisītu trūcīgu menstruāciju, “balto ziedu”, gonorejas ārstēšanai.Mikstūra ļoti noderīga pat adenomas un priekšdziedzera vēža, kā arī pēcinsulta paralīžu gadījumos.

Recepte ir šāda:

20 g svaigu drogu apliet ar glāzi karsta ūdens, nakti nostādināt, nokāst un lietot pa 2 ēdamkarotēm 3x dienā 10 minūtes pirms ēšanas.

Aterosklerozes un dzirdes nerva bojājumu gadījumos: pilināt ausīs pa 5 pilieniem. Ja pasliktinās redze, uzlējmu var pilināt arī acīs – pa 1 pilītei 3 – 4 x dienā.izšķīdina 30ml ūdens. Iegūto maisījumu pilina degunā – pa 2 pilieni katrā nāsī.

Mikroklizmām un maksts skalošanai: 2 ēdamkarotes uzlējuma izšķīdina 50 ml ūdens (procedūru veic 2 x dienā no rīta un vakarā).

Hemoroidālo asiņošanu un prostatas slimību gadījumos

Baltās meža vizbules ziediņus un lapiņas samīcīt “putriņā”, salikt stikla burciņā, apliet ar nerafinētu augu eļļu (proporcijā 1:1), nostādināt saulē 2 nedēļas un nokāst. Marles tamponus, kas izmērcēti koši dzeltenajā eļļainajā uzlējumā, ievada taisnajā zarnā. Tādus pat tamponus uz nakti ievada arī tad, ja ir dzemdes kakla erozija un jaunizveidojumi uz tās.

Posted in Veselibas skola | Tagged , | Leave a comment

Dzeltenie vizbuļi

Dzeltenie (gundegu) vizbuļi (anemone ranenculoides; krieviski: ветреница лютиковая)

Tautā dzeltenās vizbules vēl mēdz saukt par “varžu vai krupju zāli”, tas no tā, ka par šīm puķītēm lielu interesi izrāda vardes pirms nārstošanas.

Dziednieciskos nolūkos izmanto ziedošus augus, dažreiz – arī saknes.

Dzelteno vizbuļu īpatnības

Auga sastāvā ir kampars un glikozīds ranunkulīns.No šī auga pagatavotās mikstūras noņem sāpes, spazmas, aptur asiņošanu, nogalina kaitīgās baktērijas.

Kādreiz mūsu farmācija bija slavena un varēja lepoties ar dabīgajām zālēm. Starp tām bija arī preparāts, kura sastāvā bija anemonīns – viela, kuru ieguva no dzeltenajām vizbulēm. Ar to veiksmīgi ārstēja bronhiālo astmu, garo klepu, rahītu. Tās palīdzēja arī dzemdes asiņošanas ārstēšanai, kas visbiežāk par iemeslu bija endometrioze, fibromatoze, mioma.

Tika novēroti būtiski uzlabojumi pat ļaundabīga dzemdes, krūts un urīn-izvad sistēmas vēža slimniecēm, kad ķīmijterapija nedeva vēlamos rezultātus.

Dzelteno vizbuļu dziedinošās īpašības

Tautas medicīnā izmanto lapu un ziedu ūdens uzlējumus un spirta ekstraktus. Tos iesaka izmantot nervu paralīzes, podagras, tūsku likvidēšanai. Vēlu (skopu un sāpīgu) menstruāciju, ielaista hroniska sifilisa, kuņģa – zarnu koliku, C hepatīta dzeltes, neskaidras izcelsmes sirdsklauvju gadījumos. Dzeltenie vizbuļi stimulē nieru un plaušu darbību. No mutes mutē tiek nodotas dziedinošās zintnieku receptes, lai saglabātos informācija par šo vērtīgo augu spējām mums palīdzēt šajā “ķimiķizētās” medicīnas laikmetā.

Dzelteno vizbuļu izmantošana tautas medicīnā

Dziednieciskos nolūkos izmanto svaigas, retāk – kaltētas lapas: aknu iekaisumu, žultsakmeņu slimības, liesas, nieru, urīnpūšļa iekaisumu gadījumos ekstraktu veidā (no 10g svaigām vai 2 g kaltētām sasmalcinātām lapām ar glāzi aukstu ūdeni gatavo uzlējumu, un pa dažiem malkiem vienlaicīgi, izdzer to dienas laikā.

Dzeltenās vizbules kopā ar citiem augiem izmanto arī aizdusas, astmas, histēriju lēkmju, sāpju, kašķa ārstēšanai.

Dzelteno vizbuļu spirta uzlējumu izmanto ārīgi reimatisma un radikulīta ārstēšanai.

Ar dzelteno vizbuļu svaigu sulu uz pusēm ar struteņu sakņu sulu ārstē melnās kārpas, melanomas, apsmērējot tās no rītiem.

Brīdinājums: Tā kā augs ir ļoti indīgs, pēc kontakta ar to, rūpīgi jānomazgā rokas. Uzlējumus un tinktūras, ar uzrakstu “inde”, glabāt slēgtā, tumšā vietā, bērniem un alkoholiķiem nepieejamā vietā

Posted in Veselibas skola | Tagged , | Leave a comment

Baltās vizbulītes

Nu šīs zina visi, kas jebkad mežā gājuši bērza sulas izurbt vai tāpat vien pastaigāties, pavasara meža gaisu paelpoties.


Baltais vizbulis
(anemone nemorosa); angļu: wood anemone, krievu: белая ветреница) ir daudzgadīgs gundegu dzimtas lakstaugs. Augs ir indīgs. Satur anemonolu, kuram sadaloties rodas anemonīns. Tāpēc jāzin, ka lietotojot lielākās devās, var būt blaknes. Lielās devās baltās vizbules iedarbojas kā abortīvs līdzeklis, tāpēc lietojot iekšķīgi mikstūru jāmēra pilienos.

Balto vizbulīšu dziednieciskās īpašības

Augs palīdz atbrīvoties no sirds slimībām, infekciju izraisītiem plaušu bojājumiem, drudža un kuņģa sāpēm. Pēc to pielietošanas kursa reizēm pazūd arī ļaundabīgi audzēji. Jo augs satur ļoti vērtīgas vielas, tādas kā saponīni, protoanemonīns, helidonskābe. Taču vēlreiz atgādinu, ka jāizmanto ļoti uzmanīgi.

Balto vizbulīšu izmantošana tautas medicīnā

Ļaundabīgo audzēju gadījumos, kad medicīna ir bezspēcīga, sāpju remdēšanai izmanto balto vizbulīšu tinktūru.

10 g (1 deserta karoti) putriņā saspaidītu svaigu ziediņu (var izmantot arī kaltētu ziedu pulverīti), aplej ar 100 ml degvīna. Nostādina 21 dienu tumšā vietā, nokāš un lieto pa 5 pilieniem uz 30 ml ūdens 3 x dienā stundu pēc ēšanas. Ārstnieciskais kurss – 28 dienas, pārtraukums – 2 nedēļas.
Dažreiz ļaundabīgie procesi atkāpjas pavisam un vēzis pazūd. Lielā mērā (kā pie jebkuras terapijas) tas atkarīgs no cilvēka noskaņojuma, cik ļoti viņš vēlas mainīt savu dzīvi, vai ir ticība saviem spēkiem.

No tādām smagām kaitēm vislabāk ārstēties pēc shēmas: katru nedēļu pievienot pa 1 pilienam tinktūras: 1 -ā nedēļu- 5 pilienus, 2-o nedēļu – 6 pilienus, 3-o nedēļu – 7 pilienus…, un tā līdz 10 pilieniem. Pēc desmitās nedēļas pārtraukums – 1 nedēļu. Pēc tam kursu atkārtot atkal sākot no 5 pilieniem.

Balto vizbulīšu tinktūru izmanto arī ārīgi ierīvēšanai podagras un reimatisma gadījumos. Tas ir arī pretmikrobu līdzeklis.

Dažādu dermatožu gadījumos no tās gatavo arī ziedes: 20 ml tinktūras sajauc ar 100 g jebkuras tauku bāzes.

Mastopātijas gadījumos uz krūtīm liek šādi sagatavotu “pankūku”: 1 glāze auzu miltu, 100 g saldo (vai skāba) krējuma, 1 vistas olas dzeltenumu, kurš pirms tam sajaukts ar 2 ēdamkarotēm balto vizbulīšu tinktūras. Iejaukt stingru mīklu un izveltnēt apmēram 1 cm biezu “pankūku”. Pielikt to sāpošajai vietai, apklāt ar 6 kārtās salocītu marlīti, kura izmērcēta sālsūdenī (10 g sāls uz 100 ml ūdens) un ļoti labi nospiesta (mikla, bet ne slapja).

Tura 8 stundas (uz nakti).

Posted in Veselibas skola | Tagged , | Leave a comment

Lotoss-Onix testēšana Rīgā 10. un 17.maijā

Ir iespēja pieteikties uz Lotoss-Onix testēšanu Rīgā 10. un 17.maijā. Droši piesakies, ir dažas brīvas vietas!

Posted in Pasakumi | Tagged , , | Leave a comment

Egļu jaunie dzinumi ar medu

Tautas medicīnā medus pazīstams kopš senseniem laikiem. Medum piemīt spēcīga baktericīda (baktērijas iznīcinoša) un bakteriostatiska (baktēriju augšanu apturoša) darbība. To lieto pret klepu, pret kakla un krūšu sāpēm, pret dažādām kuņģa, nieru, acu slimībām. Medus samazina sāpes, atjauno vielmaiņas un ar to saistīto procesu funkcijas, īpaši kuņģī un zarnu traktā, veicina nervu bojājumu ārstēšanu, nonāvē daudzu veidu mikrobus, baro smadzeņu un sirds muskulatūras šūnas.

Egļu skuju ķīmiskajā sastāvā ir daudz bioloģiski aktīvo vielu, tām piemīt arī baktericīdas un pretvīrusu īpašības, kas ir noderīgas cilvēka veselībai, augiem un dzīvniekiem. Skujas satur daudz hlorofila. Hlorofils atjauno asins sastāvu, reģenerē audus, rada enerģiju un attīra organismu. Egļu skujas satur ēteriskas eļļas, askorbīnskābi, miecvielas, sveķi, minerālsāļus, fitoncīdus, terpentīnu, skudrskābi, dzintarskābi, dzelzi, alumīniju, hromu- visas līdzsvarotās attiecībās, ko dozējusi pati māte daba.

Maisījuma pielietojums:

 • avitaminozes ārstēšanai;
 • asinsvadu attīrīšanai;
 • asinssastāva uzlabošanai, bagātinot to ar dzelzi u.c. mikroelementiem;
 • imūnsistēmas stiprināšanai;
 • sausa klepus, gripas, elpošanas ceļu ārstēšanai;
 • papildus līdzeklis aknu attīrīšanai;
 • dzīšanas procesu veicināšanai;
 • organisma sārmainas vides veidošanai;
 • mutes dobuma higiēnas uzlabošanai, nepatīkamas elpas novēršanai;
 • nepatīkama ķermeņa aromāta samazināšanai;
 • vielmaiņas uzlabošanai;
 • antibakteriāla, pretmikrobu, pretvīrusu, pretsēņu un pretiekaisuma iedarbībai.

Lietošana: Profilaktiski – 1-2 ēdamkarotes dienā. Saslimšanas gadījumā devu palielināt pēc vajadzības. Skuju maisījumu var pievienot arī ikdienas tējai (siltai). Maziem bērniem, ja neēd tāpat, var iemaisīt putrās vai pie ēdiena. Pēc atvēršanas ieteicams turēt ledusskapī vai saldētavā.

Lai labi garšo un stipra veselība!

Atsauksmes no iepriekšējo gadu lietotājiem

“Pats lietoju, un kolēģiem piedāvāju. Īpaši ES esmu apmierināts. Man bija imunitāte pazemināta, nosakot to asins analīzēs, un arī gadiem nevarēju no pāris kārpiņām – uz ceļgaliem tikt vaļā. Lietojot to skuju un medus masu man viss nogāja, pats no sevis dabiski, un pats jūtos krietni labāk kā iepriekš.”

Rezultāts bērnam: “Vadot lekcijas jaunajām māmiņām, es vienmēr pieturos pie pārbaudītām vērtībām un produktiem. Tādēļ visur un vienmēr iesaku tikai dabīgas lietas. Vienā lekcijā es pieminēju māmiņām, ka ir tāds lielisks egļu dzinumu medutiņš, kuru var lietot pie saaukstēšanās gan pieaugušie, gan bērni. Pēc šīs lekcijas man zvana viena no mammām un jautā, par medutiņu, jo viņas meitiņa (~ 1 gadu liela) esot apaukstējusies, ir klepus un temperatūra. Es ātri reaģējot, mammai pārdevu medutiņu, izstāstīju, kā, kas jādod mazai dāmītei un pēc trim dienām mamma zvana un saka, ka temperatūra un klepus ir pazuduši 🙂 Skaisti ir dot ar mīlestību un no sirds 🙂 “

Aknām: “Runājot,par medu, es esmu starā! Rezultāts man ir fascinējošs, – pirmām kārtām pacēla man imunitāti reāli uz augšu un otrām kārtām mana akna. Pirms 2 mēnešiem izgāju profilaktiskās analīzes un skatos ALATS 34 un ASAT 54. Tad nu ņēmu Tavu egļu medu un ķēros vērsim pie ragiem. Nodzēru divas tās burciņas, ko atsūtīji, šādā veidā: no rīta viena tējkarote uz glāzi ūdens tukšā dūšā un tieši tāpat uz nakti dzēru. Pēc laiciņa aizgāju uztaisīt atkārtoti analīzes un rādītāji atpakaļ normā, uz 21. Es arī reāli jūtu viņa iedarbību – paceļ arī enerģiju organismam utt. Paldies!”

Arī striju gadījumā: “Man ir vienas paziņas fantastisks rezultāts, ko nespēju noklusēt. Manai paziņai grūtniecības laikā parādījās strijas, kā jau zinām, tas rodas no ūdens trūkuma un aknām slodze. Es uzdāvināju viņai vienu burciņu šī gardā medus un teicu, lai lieto pa 1 ēdamkarotei dienā uz glāzi ūdens no rītiem. Šodien paziņa zvana un saka paldies, neticot savām acīm – strijas pazudušas!”

Paaugstinātu leikocītu gadījumā savienojumā ar uztura bagātinātājiem:

“Laikam ir lieki kaut ko teikt un rakstīt,par to,kā strādā dabas dotie produkti,un kvalitatīvi uztura bagātinātāji. Sajūsma kāp pa muti ārā, tādēļ rokas pašas sniedzās rakstīt. Nu tad tā: pēc dzemdībām, mums sievietēm ir jāparūpējās ne tikai par maziem brīnumiņiem, bet arī pašām savs organisms ir jāatjauno. Uztaisot analīzes uzreiz pēc dzemdībām, redzēju,  ka leikocīti ir 7.00, sapratu, ka tik ātri nevar atjaunoties organisms, bet tomēr nolēmu turpināt ņemt palīgā egļu skuju medutiņu un tam klāt pievienoju skudru koka mizu ar pieneni. Mans ikdienas rituāls ir šāds: 2 kapsulas skudru koks ar pieneni + 1 ēdamkarote egļu medutiņš + silts ūdentiņš un visu izdzeru no rīta un uz nakti. Pēc mēneša aizgāju atkārtoti nodot analīzes un he, he- leikocīti jau 5.00 🙂 Super! Daba rullē! 🙂 “

Posted in Uzturs | Tagged , , , | Leave a comment