“Lotoss”+ “Onix”

Portatīvais kardio- komplekss „Lotoss”lotos

jeb

 KO GATAVA PASTĀSTĪT TAVA SIRSNIŅA

sirrdsKas ir elektrokardiogramma, droši vien zina katrs, bet ko VISU spēj pastāstīt par mūsu organisma stāvokli šī interesantā līkne, kas jautri palēkdamās skraida monitorā, nojauš ne katrs mediķis, kur nu vēl par pacientiem runāt. Un arī izmeklējumu rezultātus skaidrot jāiet pie speciālista, pie kam, pacients jau saņem tikai norādījumus – darīt to un to, vai nedarīt neko, bet ne sīku un smalku skaidrojumu.

 Taču, labā ziņa ir tā, ka zinātne iet uz priekšu, un ir zinātnieki, kas iet taisnu ceļu pie cilvēkiem, dod mums iespējas pašiem redzēt, saprast, izvērtēt un kopīgi pieņemt lēmumus attiecībā uz savu ķermeni, veselību un dzīvības norisēm.

Tāda iespēja nu ir pieejama jums katram – Cilvēka organisma funkcionālā stāvokļa novērtēšanas kardio-komplekss „Lotoss”, kurš datora ekrānā parādīs visu, ko spēj noteikt elementāra elektrokardiogramma – veselības stāvokli uz doto brīdi.

 Ko tad mēs varam jums piedāvāt novērtēt organismā ar šo izmeklēšanu:

* EKG: nu, protams, pašu elektrokardiogrammu un sirds – asinsvadu un veģetatīvās nervu sistēmas stāvokli –  veģetatīvo regulāciju – sirds muskuļa spriedzes pakāpi, cik vienmērīgi strādā sirsniņa, un kā tā apgādā organismu ar skābekli un uzturvielām;smadzenes

* Neirogumorālo regulāciju: endokrīnās sistēmas darbības efektivitāti – cik stabila ir organisma iekšējā vide (homeostāze), cik optimāli organisms izmanto savas enerģētiskās un fizioloģiskās rezerves, vai galvas smadzenes pietiekami tiek nodrošinātas ar skābekli;

Psihoemocionālo stāvokli: galvas smadzeņu aktivitāti – kā stresi ietekmē jūsu organismu;

Fraktālā analīze: a) dažādu orgānu un organisma sistēmu bioritmu harmonizāciju – organisma adaptācijas spējas iekšējās un ārējās vides mainīgajiem apstākļiem – imunitātes līmeni;likne

b) gerontoloģisko līkni – patieso organisma bioloģisko vecumu. Ne to, kas pasē rakstīts, bet to rādītāju, kas atspoguļo kādā tempā mēs tērējam savus dzīvības resursus – vairāk vai mazāk.

 skaistums

 Visus šos datus saņemsiet izdrukātus uzskatāmās bildēs un grafikos. Programma saglabā visus izmeklēšanas rezultātus, un pēc laika varēsiet salīdzināt kā turpmākais dzīvesveids un terapija ietekmē organisma stāvokli. Jo tas uzskatāmi ļauj nodemonstrēt organisma reakciju uz jebkuru ārstniecisku līdzekļu un procedūru iedarbību.

Testēšanas komplekss “Onix”

 chakrasTas par fizioloģisko daļu. Bet nav jau noslēpums, ka bez fiziskā ķermeņa mums ir arī enerģētiskais, un tas nekavējoties reaģē uz izmaiņām fiziskajā plānā, tieši tāpat, kā organisma veselība ir vistiešākajā veidā saistīta ar mūsu smalkajiem ķermeņiem.

Nedomāju, ka šodien kādu var pārsteigt ar to, ka katrai dzīvai radībai, pat priekšmetam ir aura – enerģētiskais lauks.

 Tāda ir arī cilvēkam, un ar šo pašu kardio-kompleksu-sirds elektrokardiogrammu, jūs varēsiet redzēt, protams, ja vēlaties, un tas jūs interesē:

*  Savas auras stāvokli;

*  Čakras un to darbības intensitāti;

*  Visu 12 organisma sistēmu meridiānu darbības diagrammu.sirds2

 Tāda, lūk, ir mūsu sirds, orgāns, kas ne tikai bez apstājas strādā pat tad, kad mēs guļam, bet ar savu ritmu mums spēj pateikt tik daudz un signalizēt par jebkuru, visniecīgāko izmaiņu organismā.

 Un tāds, lūk, ir kardio-komplekss „Lotoss” – neaizstājams palīgs, kas ļauj kontrolēt veselības stāvokli gan ārstējoties ambulatori, gan lietojot uztura bagātinātājus profilaktiski, un dabīgos sintētisko zāļu analogus, dažādu veselības problēmu korekcijai, attīrot organismu, kā arī praktizējot ārstnieciskās badošanās, manuālās, refleks un hirudoterapijas, dažādas citas procedūras – masāžas, pirts rituālu, meditācijas, arī kosmētiskos un ārstnieciskos ārīgi lietojamos līdzekļus.

 lifeRegulāra sava dzīvesveida kontrole ļaus mums atrast pareizo pieeju savam organismam, un pa gabaliņam, kā puzli, salikt „bildītē” iztrūkstošos elementus, lai pagarinātu un padarītu pilnvērtīgāku laiku, ko sauc par DZĪVI.

 

Piesakies un pārliecinies! 🙂

Pilns kardio-komplekss ar rezultātu drukātā veidā (vai uz e-pastu) + organisma funkciju regulācijas programma un uztura korekcijas rekomendācijas.

Portatīvais kardio-komplekss “LOTOSS” + “ONIX” pēc iepriekšēja pieraksta: €25 (testēšana + konsultācija un programma), atkārtoti €15 (līdz 30 min.).

Piedāvājam arī izbraukumus citās pilsētās (pie noteikta cilvēku skaita vai vienošanās).

Šo testu iespējams veikt arī CITĀS pilsētās: Rīgā, Ikšķilē, Alūksnes pusē, Valmierā, Strenčos, Viļakā, Madonas pusē pie maniem partneriem.

Pieteikties: Telegram. +371 29710569  vai WhatsApp: +995 579679955

Ināra Kaļiņina, nutricioloģe, universāla līmeņa veselības saglabāšanas un atjaunošanas speciāliste

8 Responses to “Lotoss”+ “Onix”

 1. Edīte says:

  Varbūt cilvēki pat nenoticēs, bet šī vizīte izmainīja manu dzīvi ļoti krasi, ļāva izprast sevi daudz vairāk, atrast iemeslu kļūdām, neveiksmēm un depresijai. Būtībā, man, kā mūžīgi smaidīgajai jaunietei, kura vienmēr un visur visus apbūra ar savu harizmu dzīvē iestājās ļoti depresīva svītra. Dzīvesprieks uz 0%, agrāk esošās lietas,kuras interesēja vairs neizraisīja manī nekādas emocijas, lai atslābtu no ikdienas bieži vien devos Vecrīgas ballītēs,lai nedaudz aizmirstos no tā,kas mani sagaida mājās. Un nu-tagad, šeit, es esmu atkal, atpakaļ uz strīpas. Vizītei pieteicos tīri intereses pēc, jo tas bija kaut kas jauns, neredzēts, nedzirdēts. Domāju,ka jāpamēģina, kā būs-būs. Protams, uztraukums arī neliels, jo Tu nezini,kas Tev tiks pateikts.. Bet ārkārtīgi precīzi tika nosauktas manas kļūdas un norādīts uz maniem vājajiem punktiem, kā arī tika paskaidrots kāpēc viss notiek tā, kā notiek. Un jūs pat iedomāties nespējat, kā tas viss mani ir izmainījis. Kā gaisma tuneļa galā. Un būs labi, viss būs tā, kā tam ir jābūt. Esmu tiešām laimīga-patiesi laimīga, ka man radās iespēja apmeklēt šo vizīti un atcērt sev acis.. Tāpēc, droši iesaku arī citiem pamēģināt. Tas nesāp- tas palīdz un tiešām jaudīgi palīdz. Man ir prieks un vēlos,lai arī citiem atgriežas šis prieks..

 2. Liene says:

  Lotus diagnostika palīdzēja saprast, kādas problēmas man ir ar veselību un noteikt to cēloņus. Izmantojot šo diagnostiku ir iespējams ietaupīt daudzas vizītes pie dažādiem ārstiem un ar individuāli sastādītu programmu ikviens var uzlabot savu kopējo veselības stāvokli. Esmu ļoti apmierināta ar to, ka izgājo šo diagnosiku.

 3. Heino says:

  Apbrīnojama tehnoloģija, kura palīdz tik vienkāršā veidā nolasīt informāciju par ķermeņa šūnu stāvokli, un ne tikai! Iesaku visiem pamēģināt, tas ir ļoti labs veids kā sākt izprast to kas notiek fiziskā ķermenī, kādi procesi noris pareizi, bet kādos ir aizķeršanās. Pēc šīs diagnostikas sapratu arī, ka iešana pie ārstiem ir veltīga laika un naudas tērēšana. Ja ir vēlme uztaisīt analīzes, tad labāk ir uzreiz iet uz Lotosa diagnostiku!

 4. Zina says:

  Kā jau cilvēkam gados, visādas vainītes sakrājušās, tāpēc gribējās redzēt, kas tad organismā notiek un ko manā vecumā varētu pielabot, lai ikdienas solis vieglāks. Liels bija mans pārsteigums, kad ieraudzīju savu orgānu un sistēmu stāvokli, kas nemaz nebija tik bēdīgs kā domāju. Izrādās, veselības koncepcija, kuru sāku piekopt gadus 12 atpakaļ, ir sevi attaisnojusi. Bet vispārsteidzošākais bija mans bioloģiskais vecums – 54 gadi, pie maniem 73 pēc pases! Izrādās, šūnas atjaunojas pat manā vecumā! Paldies meitiņai un mazmeitiņai, kas par manu veselību rūpējas, pareizo ūdeni ar koralli iemācīja dzert, organismu attīrīt un ar dabīgiem uztura bagātinātājiem pabarot. Zinu arī, ka akūtā situācijā ir dabīgas “zālītes”, kas jaudīgāk par ķīmiju strādā un nemaitā citus orgānus, kā agrāk bija. Izvēlos dabīgo medicīnu un esmu droša, jo ar šo diagnostiku varu kontrolēt kas manā organismā notiek un ko vajag “pievilkt”. Mūsdienu tehnoloģijas “rullē” – kā jaunie saka!

 5. Guntars says:

  Uz diagnostiku aizgāju tīri intereses pēc uz pašu testēšanas metodi un bija patīkami redzēt cik precīzi tā strādā. Tāpat uzskatāmi redzēju cik labas pārmaiņas organismā dod dabīga koraļļu ūdens lietošana – pārmaiņas redzamas jau pusstundas laikā. Iesaku pamēģināt!

 6. ira says:

  Vai tiešām ir tik labi, gribētu pamēģināt.

 7. Andra says:

  Tīrs ūdens vienmēr būs dzīvības pamats. Paldies Herbalife, kas man iemācījato dzert. Paldies Jums, kas atgādina 🙂 ūdens nozīmi.

  • Ināra says:

   Andra, ar tiru ūdeni vien nepietiek, ir 12 parametri, kas nosaka ūdens kvalitāti, kāds ir nepieciešams mūsu šūniņām. To saprot arī daži Herbalife līderi, kas nāk pie mums pēc Coral Mine, bet saviem cilvēkiem nestāsta – mārketings neļauj 🙂
   Un, bez ūdens, organismu nepieciešams arī regulāri attīrīt, ko arī dara daudzu kompāniju līderi ar Kolo Vadu, par ko citiem savējiem, protams, nestāsta 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.