Šūnu veselībai

Atjaunošana

Veselību nevar nopirkt uzreiz, vienā dienā, bet var pastāvīgi un pa druskai – dienu no dienas, soli pa solim papildinot.
Kādi ir šie soļi? Kā tos spert maksimāli efektīvi? Kā nepaklupt, neizmežģīt kājas, lai nevajadzētu klibot, vai vēl sliktāk – lekt uz kruķiem? Tas, tēlaini, protams… Kā nezaudēt laiku, pamazām zaudējot cerību?
Cik bieži nākas dzirdēt – “jaunāki nepaliekam…”, “vecums nenāk viens…”, bet, kad cieš jauni cilvēki vai bērni – “tāds liktenis…”
Savu likteni mēs katrs izvēlamies paši! Labi, ja tikai savu!

Mazs stāsts “iz dzīves”:

Reiz dzīvoja maza meitenīte, kurai ļoti patika klausīties vecmāmiņas stāstus par savu bērnību, delverībām skolas gados, dažādiem dzīves notikumiem… Par to kā piedzima viņas tētis un tante – tēta māsa, kā viņi auga, ko darīja, kādi piedzīvojumi ar viņiem bija. Kā viņiem skolā gāja… Notikumi bija gan jautri un priecīgi, gan skumji, kad runa gāja par to, kā viņas bērni un pati vecmāmiņa, vēl jauna būdama, slimoja. Kā uztraucās, kad bērniem bija jākavē skola, brīžiem pat tā, ka biežāk mājās dzīvojās, nekā skolā…
Un tad, vienā jaukā dienā, kad meitenīte bija jau paaugusies un daudz ko saprata, viņa uzdeva vecmāmiņai jautājumu: «Bet kāpēc jūs tik bieži slimojāt? Vai tad tu nedevi manam tētim un tantei melnriekstu, lecitīnu, spirulīnu, jaunpienu un vitamīnus, kā man? Vai tad jūs nedzērāt koraļļu ūdeni???
»

– Nē, meitiņ mīļā, nedzērām gan, jo tad koraļļu vēl nebija mūsu dzīvē! Un dzert nevārītu „pliku” ūdeni pilsētās vispār bija bīstami, tāpēc dzērām tēju, morsu, sulas utt. Un tajā laikā es, tāpat kā daudzi cilvēki vēl joprojām, ticēju, ka veselība – tā ir tikai ārstu kompetence, un meklēju to poliklīnikā, slimnīcā, ārstu kabinetos…. Bet vitamīni, tējas un cita profilakse – tas tā, starp citu, pa ceļam, sirdsapziņas nomierināšanai, ka ir kaut kas darīts…

Meitenīte uz brīdi kļuva domīga, izskatījās, ka mēģina saprast, kā tas ir, kad nav koraļļu, un tad pajautāja: «Vecmāmiņ, un kad parādījās „koraļļi”?»

– ”Koraļļi”, kā tu tos sauc, atnāca pie mums līdz ar tavu pieteikšanos, praktiski vienā laikā ar tavu ieņemšanu. Tāpēc tu, mana mīļā, piedzimi viegli un ātri, un dzemdību namā tavu veselības stāvokli uzreiz novērtēja uz 10 ballēm. Es reizēm pat domāju, ka tu, kad biji vēl Eņģelītis, no augšas redzēji cik grūti mums klājas, un nonāci pie mums, nesdama līdzi informāciju, ka ir risinājums – ir „koraļļi”, kas var palīdzēt tev augt veselai un arī mums atgriezties normālā, kvalitatīvā dzīvē. :)

Tā viņas vēl kādu laiku runājās par šo tēmu. Tad vecmāmiņa nodevās saviem darbiem, meitenīte aizgāja spēlēties ar savām mantām, un saruna it kā piemirsās. Bet jau vakarā, ejot gulēt, meitenīte, pirms miega apskaujot vecmāmiņu, no visas sirds nočukstēja: «CIK LABI, KA ES PIEDZIMU, KAD JAU BIJA „KORAĻĻI”!!!»

Šis, no mazās dvēselītes izrāvies teikums, tik dziļi iekrita vecmāmiņas sirdī, ka viņai acīs sariesās asaras. Bērns, savos 6 gadiņos, visu dienu bija domājis un salīdzinājis sava tēta bērnības stāstus, ar savu dzīvi, un acīm redzot, izdarījis secinājumus.

Ko te vēl piebilst? Runāt jau var daudz, tikai vai ir jēga ko teikt tiem, kas nedzird, vai negrib dzirdēt? Katram savs viedoklis. Bet ieskaitīts tiek tikai rezultāts!

Tāpēc, varbūt ir vērts savu viedokli nolikt kaut kur tālāk, paskatīties apkārt un ieklausīties? Ja nejūties tā kā vēlētos, ja līdz šim mokies pats un turpini bendēt savus bērnus ar „ķīmiju”. Ja skrien kā vāvere ritenī no vienas slimošanas reizes līdz otrai, vai no vienas diagnozes uz nākamo. Vai, ja gadiem netiec vaļā no kāda sprieduma ar nosaukumu „neārstējams”.

Esiet aizdomājušies, ko atbildēsiet savam bērnam, kad tas pajautās – ko tu, mammīt (tēti, vecmāmiņ, vectētiņ…) esi darījis, lai es piedzimtu un būtu vesels?

Vai tad, kad es biju mazs, arī nebija „koraļļu”? Pa TV nerādīja, laikrakstos nerakstīja, kas ir veselīga pārtika, un ko labāk neēst un nedzert?

Vai nekur nebija pieejama informācija kā kļūt veselam, tik bieži neslimot un nemirt agri no kaitēm, ar kurām citi lieliski tiek galā?

Es, personīgi, vairs negribu no saviem tuviniekiem dzirdēt šādus jautājumus. Nekad!

Kādu laiku veselības jomā pastrādāju Vācijā. Tur ļoti konkrēti daudzas lietas tiek sauktas īstajos vārdos.

Slimnīca – Krankenhaus – slimību māja. Krieviski- больница – sāpju māja.

Veselības apdrošināšana – Krankenkasse – kase slimībām, jeb slimo kase.

UN KĀDS TAM VISAM SAKARS AR VESELĪBU???

Nemāniet sevi, aizdomājieties un izsveriet, kam un par ko jūs maksājiet!

Tā ir izvēle, protams, bet es dodu priekšroku investēt savā un savu tuvinieku VESELĪBĀ, nevis slimībās.

Priekš manis un jau ļoti daudziem tūkstošiem cilvēku Latvijā, un nu jau daudziem miljoniem visā pasaulē „AUR-ORA” ir VESELĪBAS MĀJA. Un tie produkti, ko mums „AUR-ORA” piedāvā VESELĪBAS saglabāšanai un atjaunošanai, organisma attīrīšanai, imunitātes spēcināšanai, aizsardzībai pret infekcijām un elektromagnētiskā lauka graujošās iedarbības amortizēšanai – tā ir mūsu, “auroriešu, VESELĪBAS KASE.

Un tās investīcijas, ko sākumā ieliekam savā organismā, atmaksājas ar labsajūtu, enerģiju un dzīvot prieku. Pie kam, kompānija „AUR-ORA”, tieši tāpat kā „Rimi”, „Maxima”, „Lukoil” un daudzi citi uzņēmumi, piedāvā noformēt atlaižu kartes saviem pastāvīgajiem klientiem un maksā lojalitātes bonusu, tikai tas ir krietni lielāks kā minētajiem veikaliem :)

Un tiem, kas nav skopi un nestaigā sava ego pavadā, bet dalās ar informāciju, dodot iespēju saviem līdzcilvēkiem justies labāk, kompānija samaksā arī partneru programmas lojalitātes bonusu.

Tas ļauj mums iegādāties produktus veselībai netērējot ne centa no ģimenes budžeta, un pat to papildināt. Vai tas ir mazsvarīgi šodien, kad katru dienu to vien dzird: „…nav naudas…”, „..nav darba…”, „… nav veselības…”?

Es piedāvāju tikai to, ko lietoju pati, un kas palīdz man un maniem tuviniekiem, draugiem, klientiem.

Un parādu kā to visu iegādāties tieši par tādu pašu cenu kā pērku es. Un kam tas aktuāli- kā to visu lietot bez maksas, tikai izmantojot partneru programmas priekšrocības. Interesē? ;)

PIEVIENOJIES, ja mums ir pa ceļam!

Mēs esam par to, lai dzimtu un augtu veseli mūsu bērni.

Mēs esam par to, lai dzīvotu ilgi un veselībā mūsu vecāki.

Mēs esam par to, lai vide ap mums, un mūsu iekšpusē kļūtu tīrāka.

Un tikai tad mūsu domas un darbi var būt vērsti tikai uz uzplaukumu!

<I.K.>

4 Responses to Šūnu veselībai

  1. liāna says:

    vēlos dzīvot veselīgi.

  2. dainuks says:

    Sveiki! Kur var iegādāties?

  3. Vizbulite Zihmane says:

    Sveiki esmu priecīga kad ir tāds veselības klubiņš.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.