Konsultācijas

Nutriciologs (grieķiski – uzturs) – šūnu uztura speciālists.

nutricioNutricioloģija – tā ir zinātne par uzturu, kas balstīta uz augstākajām tehnoloģijām, uz nanotehnoloģijāmm kas iekļauj sevī:

–       pārtikas produktos esošo uzturvielu un komponentu izpēti;

–       uzturvielu uzņemšanas nosacījumus;

–       uzturvielu mijiedarbības nosacījumus;

–       uzturvielu ietekmi uz organismu

Nutricioloģijas mērķis ir izpētīt pārtikas produktu un uzturvielu ietekmes likumus, saistībā ar cilvēka veselību, atrast vieglas uzturvielu asimilācijas, pārstrādes un utilizācijas ceļus. Kā arī izpētīt motīvus, pēc kuriem cilvēks izvēlas sev pārtiku un kādi ir šie mehānismi, kas caur pārtikas izvēli ietekmē cilvēka veselību. Nutricioloģiju nevajadzētu jaukt ar dietoloģiju- tie ir dažādi jēdzieni.

Aizejošā XX gs. pēdējo gadu laikā no kopējās uzturzinātnes sāka atdalīties specializētās nodaļas, tādas kā nutricioloģija (zinātne par atsevišķu uztura sastāvdaļu – nutrientu, lomu), kas kļuvusi ne tikai par uztura zinātnes, bet arī par alternatīvās medicīnas virzienu.

Jebkuras dzīvas būtnes, ieskaitot cilvēka, veselība sākas un beidzas šūnu līmenī.

Uztura līdzsvara atjaunošanai un organisma normālai funkcionēšanai ir nepieciešami: Nutriceptiķi – organismam nepieciešamo vielu deficīta likvidēšanai vajadzīgie komponenti: vitamīni, mikroelementi, neaizstājamās aminoskābes, polinepiesātinātās taukskābes, fermenti.

Parafarmaceptiķi – produkti, kuros galvenā aktīvā viela ir ekstrakti un augu formulas (fitopreparāti). Dabīgas izcelsmes produkti ar terapeitisku iedarbību.

Probiotiķi – dzīvas derīgās baktērijas, kuras atjauno dabīgo organisma mikrofloru.

Speciālisti – nutriciologi nodarbojas ar dažādu uztura veidu izvēli dažādām klientu vajadzībām (diētas, ārstniecisks, atjaunojošs, sabalansēts, racionāls, bērnu, sportistu u.c. uzturs), kā arī ar dažādu līmeņu neveselības stāvokļu profilaksi un korekciju, izmantojot nutriceptiķus un parafarmaceptiķus, nosakot un iedarbojoties ar tiem uz slimību rašanās pamat iemeslu.

Šīs bioloģiski aktīvās vielas nodrošina cilvēka orgānu un sistēmu funkcionālu atbalstu. Nutricioloģijas galvenais mērķis – racionāls uzturs veselības saglabāšanai, atjaunošanai un organisma spēcināšanai.

Nutricioloģija – tā ir 21. gadsimta zinātne! Tā arī ir nākotnes tradicionālā medicīna, kuras saknes meklējamas dziļā senatnē. Bioloģiski aktīvo uzturvielu ražošana un ieviešana medicīnā, mūsdienu cilvēka uztura paradumu korekcija, ņemot vērā apkārtējās vides apstākļus un arvien jaunas, neveselīgas pārtikas parādīšanos tirgū – lūk, tikai dažas šīs specialitātes perspektīvas.

Nutriciologa specialitāti var apgūt Sčecenova vārdā nosauktajā Medicīnas akadēmijā un Krievijas Tautu Draudzības Universitātē Maskavā.

Ināra Kaļiņina – diplomēta nutricioloģe, šūnu uztura speciāliste ar 17 gadu praksi šajā jomā.

Klienti visos Latvijas reģionos, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Ukrainā, Krievijā, Vācijā, Gruzijā u.c. pasaules valstīs.

Savā praksē, nutricioloģisko atveseļošanās programmu sastādīšanai, veiksmīgi izmanto, galvenokārt, kompānijas “AUR-ORA” dabīgos šūnu uztura produktus un dzīvo ūdeni.

Nutriciologa konsultācija + organisma stāvokļa tests ar kardiokompleksu “Lotoss/Onix” + nutricioloģiskā atveseļošanās programma vairākiem mēnešiem : € 25

Konsultācija online režīmā (veselības tests un karte zemāk – aizpildiet) – 10 eur

Vari droši lejuplādēt šos divus testus datorā, aizpildīt tos un sūtīt elektroniski uz e-pastu: kalinina.inara@gmail.com

Veselības karte

Veselibas tests

Pieteikties whatsApp, Messenger: +371 29710569 vai e-pastā.

Ināra Kaļiņina, nutricioloģe, universāla līmeņa veselības saglabāšanas un atjaunošanas speciāliste

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.