Numeroloģijas veselības tests

numerologijaNumeroloģija ir skaitļu filozofija, kas radusies tālā senatnē. Pirmie reģistrētie dati par numeroloģiju ir no 10000 gadu senas pagātnes Babilonijā un Ēģiptē. Tolaik cilvēki ļoti smalki pārzināja skaitļu ietekmi uz cilvēku raksturiem un likteņiem. Grieķu matemātiķis, astrologs un filozofs Pitagors 6 gs. pirms mūsu ēras, apkopojot seno cilvēku gudrības par skaitļiem un to ietekmēm, izvirzīja teoriju, ka skaitļi nosaka Visuma, pasaules kārtību un katra cilvēka personīgo dzīvi un likteni. Viņš ticēja, ka visas parādības var tikt reducētas matemātiskos terminos.

Numeroloģija var tikt izmantota kā līdzeklis, lai saprastu cilvēka dvēseli, izprastu viņa personību. Tavs vārds un dzimšanas datums var būt atslēga skaitļu noslēpuma atklāšanai un norādīt tavas nākotnes virzienu.

Numeroloģiskie skaidrojumi tāpat kā horoskopi, nav jāuztver viennozīmīgi, kā neapstrīdama patiesība, tomēr seno cilvēku gadu tūkstošos krātajām zināšanām var būt kāda nozīme…

Numeroloģijas veselības tests palīdzēs izprast sava ķermeņa kodus, kas nāk līdzi dzimšanas brīdī – kam pievērst uzmanību, ko ievērot saistībā ar savu veselību, kā izturēties pret savu ķermeni, zinot tā „vājās” vietas.

Numeroloģijas veselības testa veikšanai ir nepieciešami Jūsu dzimšanas dati (datums, mēnesis, gads). Saņemsiet izdrukātu materiālu par Jūsu dzimšanas dienas skaitļu ietekmi uz Jūsu veselību.

Numeroloģijas veselības tests:

* Elektroniskā veidā saņemot rezultātu e-pastā: € 5  (2 ģimenes locekļiem)

* Ar konsultāciju (online) un atveseļošanas programmu: € 10

Pieteikties WhatsApp, Telegram : +371 29710569 , vai Messenger

Ināra Kaļiņina, nutricioloģe, universāla līmeņa veselības saglabāšanas un atjaunošanas speciāliste

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.