Par mums

mesMateriālajā pasaulē ir tikai trīs Brīvības:
Tā, ko dod vesels ķermenis, tā, kuru nodrošina stabila  finansu plūsma (nevis darba alga 🙂 ), un brīvība laikā (jeb amaksāts laiks SAVAI dzīvei).

Terravita
Mēs parādīsim savu ceļu uz BRĪVĪBU 3 izpausmēs,  un  apmācīsim katru, kurš, tāpat kā mēs,  tiecas uz brīvību, kuru dod Veselība!

terravita2Kamēr kāda sabiedrības daļa vēl turpina cerēt, ka kāds atnāks un viņus izglābs no nabadzības, slimībām, garlaicības, rutīnas… un vēl visādiem ierobežojumiem laikā un telpā, jau vairāk kā pirms  20 gadiem grupa entuziastu uzsāka veidot citu dzīves modeli, kurš šodien ir aptvēris visu pasauli un apvieno sevī miljoniem cilvēku, kuri vēlas daudz ko vairāk, kā tikai pabalstus, minimālās algas, slimību simptomu apkarošanu ar pretsāpju līdzekļiem, dzīves rutīnu un nožēlojamas vecumdienas nabadzībā…

LAIPNI AICINĀTI PARALĒLAJĀ PASAULĒ!!!

Mēs zinām, kā parūpēties par savu veselību.
Mēs zinām, kā parūpēties par savu labklājību.
Mēs zinām, kā padarīt savu dzīvi brīvāku no uzspiestajiem ierobežojumiem.
Mūsu ir daudz – Veselības un labklājības klubs, kurā apvienojas cilvēki no visiem kontinentiem un vairāk kā 40 pasaules valstīm.

Un mēs palīdzam katram, kura vērtības ir līdzīgas mūsējām!

terravita 3Mēs esam par to, lai dzimtu veseli un dzīvot spējīgi bērni.

Mēs esam par to, lai neslimotu un dzīvotu ilgi mūsu vecāki.

Mēs esam par to, lai ap mums būtu veseli un laimīgi cilvēki.

Mēs esam par to, lai cilvēki zinātu kā to visu panākt.

pateiciba

Sertifikats2Sertifikats 4DIPLOMS SERTIFIKATS

3 Responses to Par mums

  • Karolīna Tarvida says:

   Naturopātija ir alternatīva medicīnas nozare, kas balstās uz dabas dziedinošā spēka principu. Naturopātijā tiek izmantoti rīki, metodes un paņēmieni, kas atbalsta šo ķermeņa pašdziedināšanās spēju. Šie ir Hipokrāta izstrādātie 6 naturopātijas pamatprincipi:
   *)Dabas dziedinošais spēks- dabas pirmatnējā spēja dziedināt;
   *)Meklēt slimības cēloni- tā vietā, lai apspiestu un novērstu simptomus, naturopāts meklē, kur slimība izcēlusies un kāds ir tās iemesls;
   *)Nenodarīt pāri- naturopāts nepielietos līdzekļus, kas var padarīt situāciju sliktāku, vai attīstīt vēl citus simptomus;
   *)Mācīt veselīga dzīvesveida principus un slimību novēršanu tās saknē- naturopāts ir skolotājs un izglītotājs, naturopāts māca uzņemties atbildību par savu veselību un palīdzēt sev.
   *)Redzēt cilvēku kā nedalāmu sistēmu- kad tiek sastādīts veselīga dzīvesveida plāns, naturopāts vienmēr ņem vērā visus aspektus gan cilvēka dzīvē, gan ķermenī un prātā.
   *)Prevencija ir vislabākā medicīna- visbeidzot, naturopāts ir izdarījis savu darbu, ja cilvēks pie viņa vairs neatgriežas ar sūdzībām, jo viņš pats ir iemācījies piekopt veselīgu dzīvesveidu, veikt profilaksi savam ķermenim un uzturēt to harmonijā un veselībā. Naturopāta uzdevums ir sniegt līdzekļus, lai mēs nemaz nenonāktu līdz slimībai, bet to novērstu jau pašā saknē.

 1. aldis junkers says:

  kā iegādāties koraļu paciņas?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.