Pakalpojumi

2 Responses to Pakalpojumi

 1. kristine says:

  Es,par jauno diagnostikas iespēju”LOTOSS”

  Es uZ šo pasākumu,biju otrdien.Un vēl joprojām,kā saka nevaru atgūties un nemaz īsti to nevēlos,no tās labās sajūtas,un informācijas,ko šajā diagnostikā uzzināju par savu ķermeni.Patiesībā mūsu organisms ir tik gudrs,stiprs un pielāgoties spējīgs,ka ir tikai dažas nianses un lietas,kas pašiem ir jāpieliek,lai ietu roku rokā ar savu organismu,un veselību kopumā:))Šajā diagnostikā saņem tādu informāciju,ko patiesībā mēs neuzzinam ne pie viena ārsta latvijā,nu noteikti,tā nu tas ir.Atbildes uz visiem jautājumiem-ir un būs,tikai ja meklēsi,ieklausīsies un darīsi:)

 2. Maija says:

  “LOTOSS” diagnostika – iespēja paskatīties kā darbojas savs organisms. Tikai 5 minūtes miera un pēc tam zinošās nutricioloģes Ināras skaidrojums par to kā darbojas, sadarbojas vai arī niķojas, slinko kāds no orgāniem. Uzzināju ko uzsākt, lai viss būtu harmoniskā mijiedarbībā un varētu priecāties par dzīvi un veselību. Jā, mani ieintriģēja arī iespēja redzēt savu auru.
  Par rezultātu biju patīkami iepriecināta. Jāsaka gan, ka esmu liela optimiste, un tādēļ ar gana augstu spēju pretoties nelabvēlīgai ietekmei, kas nav mazsvarīgi veselības saglabāšanā.
  Paldies, INĀRA!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.