30 labākie veidi kā saslimt ar vēzi..

Un tā, kaitīgie ieteikumi:

kakis gul1. Praktizē mazkustīgu dzīvesveidu. Guli uz dīvāna un nekusties! Jo mazāk kustēsies, jo vairāk sastāvējušos procesu radīsies organismā. Būs sliktāka asinsrite un limfas cirkulācija.

(Uzziņai: limfā dzīvo limfocīti, mūsu palīgi, dabīgie un vienīgie vēža bendes. Un limfas plūsmu nodrošina tikai un vienīgi muskuļu tonuss).sol

2. Apmeklē solāriju, brauc uz Turciju vai Ēģipti sauļoties zem zenītā esošas saules stariem. Vēl nav atrasts labāks veids kā iedzīvoties ādas vēzī. Ne jau veltīgi arābu sievietes staigā čadrās…

āugstspriegums3. Izvēlies dzīvesvietu blakus augstsprieguma elektrības līnijai, vai mobilo telefonu tornim. Tā ir lieliska pašnāvības metode. Tikpat labi ir dzīvot ielā ar intensīvu satiksmi, lai nevarētu vēdināt telpas – jo mazāk svaiga gaisa, jo labāk. Vēlams uzturēties nevēdinātās telpās gan dienu, gan nakti. Labākās pilsētas šai ziņā – Sankt Pēterburga (vēža čempione), Maskava, Čeļabinskas apgabals, Murmanska, Eiropas industriālie rajoni… Ak, jā, aizmirsu! Vēl ir labi paelpot ar ķīmiskiem tvaikiem piesātinātu gaisu.

4. Izmanto mikroviļņu krāsni, sildi muguriņu uz Nuga Best, ideāli, ja pastāvīgi starojumspiestaigāsi uz infrasarkano staru saunu, ultraskaņas izmeklēšanām, biežāk taisīsi rentgena uzņēmumus, pēc iespējas vairāk runāsi pa mobilo telefonu, aizmigsi ar portatīvo datoru klēpi, pavadīsi cauras naktis pie kompja, televizoru vispār nekad nevajadzētu slēgt ārā. Šīs metodes darbojas lieliski. Un jā, nekādas starojumu neitralizējošās aizsargierīces nevajag! Citādi tās vismaz uz pusi samazinās saslimšanas risku…

varits5. Ēd visu tikai vārītu. Nekad neēd svaigus dārzeņus un augļus, pat ja tiks draudēts ar nāvi. Tajos ir daudz vitamīnu un fermentu, bet tas apdraud veselīgu topošā audzēja attīstību.

(Uzziņai: vitamīni un fermenti spēcina imunitāti)

6. Nedzer ūdeni. Nekad! Sevišķi dzīvu un sārmainu. It sevišķi, lai tas nebūtu koraļļu dzerieniūdens! Visiem dzērieniem jābūt tikai ar skābu pH reakciju. Pieskābināts organisms strādā pašiznīcināšanās režīmā un tajā veidojas labvēlīgi apstākļi, lai rastos audzēji. Coca Cola, limonādes un paku sulas – tas ir super!

(Uzziņai: pieskābinātā organismā praktiski līdz nullei ir pazeminās limfocītu aktivitāte. Imunitāte atpūšas.)

aloe7. Nekontrolēti lieto aloe, ženšeņa un citu stimulējošo augu, sintezēto B grupas, A un C vitamīnus lielos daudzumos. Audzējiem tas ļoti patīk.

ub

8. Protams, nekad nelieto Uztura Bagātinātājus, kas spēcina imunitāti. Pat zināt par tādiem neko nevajag!

9. Nepkakjialaid garām nevienu iespēju aizskriet pa kreisi…, vai pa labi. Bardaks dzimumattiecības – labākais veids iegūt virkni onkoloģiju izraisošas infekcijas. Tā kā 100% ir pierādīts, ka vīrusi, ko iegūst dzimumceļā – ir labākie vēža draugi. It sevišķi papiloma, ģenitālā herpe, hepatīts c un Epšteina- Barra vīruss.

10. Regulāri dzer zāles, visu, ko izrakstījis ārsts, un visu, ko pats sev esi izrakstījis. Jo tabljetkassevišķi pretapaugļošanās preparātus un stipras antibiotikas. Ļoti efektīvi iedarbojas!

(Uzziņai: hormoni bloķē imunitāti. Un imunitāte – tā ir mūsu vienīgā aizsardzība pret vēzi. Minēšu piemēru – grūtniecēm paaugstinās hormonu līmenis organismā, tādējādi bloķējot imunitāti, lai nenotiktu augļa atgrūšana. Pie orgānu transplantācijas hormoni ir jādzer visu atlikušo dzīvi, citādi imūnsistēma izsekos un iznīcinās svešo orgānu.

Antibiotikas ir bīstamas ar to, ka izsauc nekontrolējamu sēnīšu vairošanos, kas, savukārt, pastiprināti pieskābina organismu. Un imūnsistēma skābā vidē praktiski nestrādā.)

seja11. Cik vien iespējams bieži apmeklē medicīnas iestādes un procedūras un nekad neliec aizsarg masku vietās, kur apgrozās daudz slimu cilvēku un infekciju nēsātāju. Ar kaut ko jau noteikti inficēsies.krasainie

12. Pērc tikai smukos, krāsainos produktus, pusfabrikātus, importa saldumus košos iepakojumos, un dari to tikai lielveikalos, jo tur gandrīz visa pārtika ir ar konservantiem, īpaši efektīvi ir melesЕ125, 510, 513, 527. Lieliski veicina vēža rašanos.

13. Nekad neiekop savu piemājas dārziņu un saimniecību, pat uz balkona nē, un darzenjgaljanepērc ekoloģiski audzētus dārzeņus un gaļu. Tikai supermārkets! Tāpēc, ka herbicīdi, nonākot dzīvnieku uzturā, izstrādā ksenoestragēnus – lieliska iespēja veicināt audzēju ātrāku augšanu.

(Tāpat lasi punktu Nr. 10 – hormoni bloķē imunitāti)

pertikjis14. Smēķē uz veselību! Jo vairāk, jo labāk, jo smēķos ir milzīgi daudz kancerogēno sveķu, – super līdzeklis!

15. Alkohols – svēta lieta! Pat netiek apspriests.alko

(Uzziņai: alkohols sabiezina asinis un imunitāte nestrādā)

vistinjsh16. Ēd pirkto vistas gaļu, tā ir piepičkāta ar augšanas hormoniem, kuri tāpat veicina audzēju veidošanos un augšanu. Starp citu, tas attiecas arī uz cūkgaļu… Un nekad nemērcē gaļu pirms pagatavošanas, nedrīkst pieļaut, lai hormoni izšķīstu un paliktu ūdenī!

17. Ēd balto cukuru – nav labāka „mēslojuma”, kas tik ļoti veicinātu audzēju strauju cukursaugšanu. Cukuru lieto daudz un visur! Nekad neaizstāj to ar medu un augļu cukuru. Tie ir mazāk bīstami.

(Uzziņai: 100% pierādīts, ka ar baltā cukura glukozi barojās vēža šūnas)

kafija18. Dzer kafiju vismaz 3 krūzes dienā – vēzis atnāks vismaz 2 reizes ātrāk! Sevišķi tas attiecas uz sievietēm – par 68% palielinās risks saslimt ar piena dziedzeru vēzi. Vienkārši super!cucinjsh

19. Sieviete, nekad nebaro bērnus ar krūti! Krūtis vajag saudzēt, lai bērns ēd mākslīgo barību, bet piens drīz beigsies… Un tad izredzes saslimt ar piena dziedzeru vēzi palielinās par 6 reizēm!

tigjers20. Anglijā aminoskābju deficīts organismā ieņem pirmo vietu starp vēža rašanās iemesliem! Tādēļ neēd pilnvērtīgus olbaltumvielu produktus, un sevišķi neēd kvalitatīvus uztura bagātinātājus – augu izcelsmes aminoskābes. Tādas aminoskābes, kā aktīvais meteonīns, deficīts gandrīz garantēti noved pie vēža. Tādēļ, ka meteonīnam piemīt īpašība noņemt iekaisumus.

(Uzziņai: vēl gribu piemetināt, ka no aminoskābēm ir veidotas mūsu pretvēža aizsargšūnas – limfocīti. Un nebarot savu „aizsardzības armiju” ir vienkārši muļķīgi.)

21. Lieto uzturā pēc iespējas vairāk lētās augu eļļas, tās satur neiedomājamu eljljadaudzumu polinepiesātinātās arahidontaukskābes. Tā provocē iekaisumu procesu veidošanos, un lielos daudzumos lietota noved pie aktīvā meteonīna līmeņa pazemināšanās. Tā ir lieliska iespēja izaudzēt audzēju īsā laikā. Nekad neēd olīveļļu un linsēklu eļļu – tajās arahidonskābes nav!

parazits22. Nekad neattīri organismu no parazītiem, īpaši to nedari ar drošiem, dabīgiem līdzekļiem. Ir pierādīts, ka tādas „zarazas” kā trihamonāde, lamblijas, toksokāras, opistorhas, toksoplazmoze… izraisa aknu vēzi. Cērmes – tās pašas par sevi ir „mīluļi”, draudzējieties ar tām!

23. Nu un protams, nervozē un psiho uz pilnu klapi! Jo vairāk, jo labāk. Stresojot stressenerģija aiziet nebūtībā… Tādā veidā varēsi atņemt enerģiju limfocītiem un atslēgt imunitāti. Teikšu vairāk – šūnas, kam atslēgta enerģija, ieslēdz socreparācijas mehānismu – tas nozīmē, ka notiek „DNS remonta bloķēšana”. Un limfocīti nepamana mutācijas! Attiecībā uz augstāk minēto, nekad nelietojiet nervu sistēmas darbību stabilizējošus līdzekļus, sevišķi dabīgos profilaktiskos, un no stresa izvairīties nevajag.

masazha24. Viennozīmīgi, ir vajadzīga masāža, jo tā ļauj metastāzēm ātri izplatīties pa visu organismu. Vibromasāža arī derēs.

colgate

25. Zobus vajag tīrīt tikai ar fluoru saturošām zobu pastām. Fluoram piemīt ļoti spēcīgas kancerogēnas īpašības. Apbrīnojams vēža stimulators.

kosmetika26. Biezā slānī Izmanto dekoratīvo kosmētiku, tā vienmēr satur konservantus. Jo sevišķi kancerogēns ir nātrija benzoāts. Ekskluzīvs pašnāvības līdzeklis! Atrodams kosmētisko līdzekļu plašā sortimentā.shprotes

27. Ēd vairāk žāvējumus (attiecas arī uz šprotēm), tie satur spēcīgu kancerogēnu, kurš brīnišķīgā kārtā izraisa vēzi.

28. Lieto uztsalsurā daudz vārāmo sāli. Nevajag sevi ierobežot, ja garšo!
Sāls aktīvi izvada no organisma ūdeni. Asinis bez ūdens kļūst biezas, viskozas. Limfocīti zaudē iespēju pārvietoties un imūnaktivitāte nokrīt līdz nulles robežai!

29. Ēd rauga maizes. Tajās ir daudz sēņu, to sporas neslīkst ūdenī, nesasalst patmaize Ziemeļpolā, un nesadeg martena krāsnīs… . Sēnes veido skābu vidi, ar to aktīvi veicinot vēža attīstībai labvēlīgus apstākļus. Tikpat noderīgi ir visi iepelējušie produkti, sevišķi rieksti. Šajā pelējumā ir daudz aflotoksīna – jaudīga kancerogēna viela.

30. Draudzējies ar etiķi, čipsiem, ātrajām uzkodām un hamburgeriem – pieskābina oetikjchipsirganismu un satur milzum daudz konservantu un kancerogēnu savienojumu. .

Nākamreiz, ja tev interesē, uzrakstīšu par to, kas mūs no vēža pasargā. Kaut gan, pat lasot šo, es nojaušu, daudz kas jau bija saprotams. Ja gribi dzīvot, nedari to, kas te rakstīts!

(gatavojot materiālu par šiem kaitīgajiem padomiem, tika izmantota atskaite par onkoloģisko situāciju uz 517 lappusēm, kas tika iesniegta Pasaules Veselības Organizācijai (PVO), veicot statistiskos pētījumus 11 pasaules valstīs)

<I.K.>

 

This entry was posted in Jaunumi, Uzturs and tagged , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to 30 labākie veidi kā saslimt ar vēzi..

 1. Laima says:

  brr, kkas tik šausmīgs!!!

 2. es says:

  Domājiet, ko rakstiet, citiem novēlēt vēzi! Vēzis ir šausmīga slimība! Lai raksta autorei laba veselība un nedod Dievs šādu slimību piedzīvot! Šis raksts ir aizskaroš.

  • Ināra says:

   Kur Jūs, Saulīt, redzējāt novēlējumu kādam ar to saslimt???
   patiesi teikts: katrs redz to, ko grib redzēt, un katrs spriež par citiem to, kas pašā sēž 🙂
   Raksts aizskarošs – viennozimīgi! Kurus punktus atradāt sev atbilstošus, ja aizskāra?
   Katram jāzina savas vājās vietas, lai tās labotu, vai… nelabotu, un tad vaimanātu, meklējot vainīgos.
   (gatavojot materiālu par šiem kaitīgajiem padomiem, tika izmantota atskaite par onkoloģisko situāciju uz 517 lappusēm, kas tika iesniegta Pasaules Veselības Organizācijai (PVO), veicot statistiskos pētījumus 11 pasaules valstīs)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.