Pirmcēlonis vēzim..

Pirmcēlonis briesmīgākajai slimībai – vēzim: kādēļ to slēpj!
Nobela prēmijas laureāts Doktors Otto Varburgs atklāja un visai pasaulei pierādīja jau 1931.gadā, ka šis iemesls ir….

UN KĀDS VĒL JAUTĀ, KAS TO PĀRBAUDĪJIS?

Nobela prēmijas laureāts Doktors Otto Varburgs veltīja visu savu dzīvi vēža rašanās iemeslu izpētei.

Doktors Varburgs bija viens no vadošajiem 20. gadsimta biologiem. Viņš atklāja, ka vēža pirmcēlonis ir skābju- sārmu līdzsvara izmaiņas organismā. Tas nozīmē, ka „skābās” vides līmenis, jeb pH līmenis organismā noslīd zem 7,365 normas.

Pēc veikto pētījumu rezultātiem, Varburgs izdarīja secinājumu, ka pH līmenim pazeminoties (jau 6,0 līmenī) tiek novērota pastiprināta pienskābes veidošanās un CO2 koncentrācijas paaugstināšanās, kas veicina vēža šūnu aktivizēšanos un paātrinātu augšanu.

Varburgs bija pārliecināts, ka pastāv tieša saikne starp skābekļa molekulu saglabāšanu, kuras nepieciešamas šūnu veselības uzturēšanai, un organisma pH līmeni. Jo augstāks pH līmenis organismā (sārmaina reakcija), jo lielāka būs skābekļa molekulu koncentrācija, un otrādi.

005-Dr-Otto-Nobel-Prize-copy1931.gadā doktors Varburgs tika apbalvots ar Nobela prēmiju medicīnas nozarē par tik nozīmīgo atklājumu. Viņš izdarīja svarīgu paziņojumu: «Vēža audi ir skābi, tai pat laikā veselie – sārmaini. Ūdens sadalās jonos H+ un OH-, tādējādi, liels daudzums H+ norāda uz skābu reakciju, savukārt, lielāks daudzums OH- atbilst sārmainai reakcijai.».

Audzēju metabolisma izpēte ļāva Varburgam izvirzīt nākamo versiju:

«Visas vēža formas pavada divi simptomi: acidoze (pārskābināšanās) un hipoksija (skābekļa bads). Tieši šie divi faktori ir vienas medaļas divas puses, tas ir, kur sastopams viens faktors, tur noteikti meklējama arī otra faktora klātbūtne. Visām veselām šūnām nepieciešama skābekļa klātbūtne, un tikai vēža šūnas var attīstīties bez tā – šis nosacījums ir nemainīgs. Pietiek samazināt skābekļa padevi veselajām šūnām par 35% vismaz 48 stundas, un tās, pilnīgi iespējams, var kļūt par patoloģiskām».

Doktors Varburgs skaidri un nepārprotami lika saprast, ka vēža pirmcēlonis ir skābekļa trūkums, kas vecina skābas vides veidošanos organismā. Tāpat doktors Varburgs atklāja, ka vēža šūnas ir anaerobas (nav spējīgas ieelpot skābekli) nespēj izdzīvot lielas koncentrācijas skābekļa molekulu klātbūtnē, un tāda koncentrācija ir tikai pie nosacījuma, ja organismā dominē sārmaina vide.

Savukārt, sārmainu vidi pastāvīgu uzturēt nemainīgu mēs varam tikai un vienīgi dzerot ik dienas PAREIZU ūdeni un ievērojot vienkāršus veselīgas dzīves uztura un uzvedības principus.

Steidzies dalīties ar šo informāciju savu tuvinieku un draugu vidē, neliedz viņiem iespēju to uzzināt un galvenais – izdzīvot!

This entry was posted in Udens and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Pirmcēlonis vēzim..

  1. olga says:

    vai varu uzzinat kur iegadaties?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.