ŪDENS un “ūdens izstrādājumi” – tas nav viens un tas pats! :)

Kādēļ mēs slimojam un novecojam?

Viens no galvenajiem iemesliem ir visas dzīves garumā lietotā ūdens kvalitāte. Tā neatbilst mūsu organisma prasībam, kā rezultātā mēs strauji zaudējam ķermeņa ūdens krājumus. Sasniedzot 70 gadu vecumu cilvēka organisms ir zaudējis aptuveni 30% iekššūnu un starpšūnu šķidruma. Kā sekas ir organisma audu pieskābināšanās, kas noved pie saslimšanām un novecošanās. Cīņa ar novecošanos un slimībām- tā ir cīņa par dzīvinošās valgmes saglabāšanu organismā ik dienas.udenss

Kāds ūdens mums ir vajadzīgs?

 1. Ūdensvada ūdens virsmas spriegums ir aptuveni 73 din/cm2 ,- tas nespēj nodrošināt šūnu vielmaiņas procesos, jo organisma šūnas ir spējīgas izmantot ūdeni ar virsmas spriegumu ~~43 din/cm2.
 2. Ūdens pilsētas apgādes sistēmās ir hlorēts. Hlors- tā ir bīstama gāze, kas grauj visu dzīvo. Pat vārīšana to nespēj neitralizēt, tikai pārvērš sāļos, veselībai un dzīvībai ne mazāk bīstamos savienojumos. Hlors rada nopietnus traucējumus organisma aizsargsistēmās: endokrīnajā un imūnsistēmā.
 3. Bez hlora ūdens satur arī citus kaitīgus un toksiskus piemaisījumus: smago metālu sāļus, pesticīdus, antibiotikas, hormonus, dažādus skābētājus, vīrusus un baktērijas.
 4. Vārīts ūdens ir tīrāks par ūdensvada ūdeni, bet arī tas neatbilst visām dzeramajam ūdenim izvirzītajām prasībām, turklāt – tas ir nedzīvs un bioloģiski neasimilējams ūdens.
 5. Ūdenim būtu jābūt kā minimums neitrālam (pH 7), bet labāk- vismaz vāji sārmainam (pH 7,3-7,45). Realitāte ir tāda, ka ūdensvadu ūdens ne vienmēr ir tāds, bieži skābs (pH 5–6).
 6. Oksidēšanās- reducēšanās potenciāls (ORP) organisma starpšūnu šķidrumā svārstās –50 līdz –100 mV robežās, bet šis pats rādītājs dabā sastopamajos ūdeņos ir no +50 līdz +500mV. Lietojot ik dienas šādu ūdeni, tiek pazemināts organisma šķidrumu ORP – tas pazemina mūsu organisma enerģijas resursus, mēs ātrāk novecojam, orgānu funkcijas būtiski palēninās.

Lietojot uzturā zemas kvalitātes ūdeni, organismā notiek dziļi vielmaiņas traucējumi šūnu līmenī. Krasi samazinās uzturvielu piegāde šūnām un savlaicīga vielmaiņas blakusproduktu izvade, šūnas ir badā un pie tam organismā uzkrājas šlakvielas un toksīni.

8 iemesli

Kas tad ir pareizs ūdens? Protams, tāds, kas pilnībā nodrošina organisma fizioloģiskās prasības un atbilst VISIEM 12 dzeramā ūdens kvalitātes parametriem.

Mēs paši ģimenē izvēlamies dzert pudeļu ūdeni (“Lāsīte”, “Lielbāta”, “Everest” vai kādu pārbaudītu avota ūdeni (jārēķinās ar bakteriālo piesārņojumu)) klāt pievienojot CORE-ALL koraļļu ūdeni. Ja Tev interesē, kur tādu iegādāties, dod mums ziņu- padalīsimies. 

Miljoniem cilvēku visā pasaulē dzer ūdeni ar koraļļu kalciju CORE-ALL un ir būtiski uzlabojuši un pat atjaunojuši savu veselību, ir atbrīvojušies no diagnozēm, kuru priekšā tradicionālā medicīna bijusi bezspēcīga.

Ūdens ar koraļļu kalciju CORE-ALL īpašības.

 1. Virsmas spriegums pazeminās līdz 43 diniem/cm2, un tas ir gandrīz starpšūnu šķidrums. Šūnām tā ir dzīva vide, kurā viegli norit vielmaiņas blakusproduktu izvade.
 2. Ūdens kļūst enerģijas piesātināts un bioloģiski aktīvs, ORP samazinās līdz –50 –200 mV.
 3. Koraļļa pulverītis aktīvi sorbē hloru un citas toksiskas vielas, padara ūdeni nekaitīgu veselībai.
 4. Maina ūdens pH līmeni līdz viegli sārmainam, līdz asins un limfas pH līmenim. Tiek novērsta organisma šķidrumu un audu pieskābināšanās.
 5. Ūdens kļūst strukturēts- apskatot zem mikroskopa, piliens izveido sniegpārsliņas formu. Ūdens, kurš saglabājis kristālisko režģi ir biostimulators.
 6. Ūdens tiek bagātināts ar, aptuveni 70, dzīvībai nozīmīgiem minerāliem, tai skaitā ar pilnībā organismam uzņemamas formas kalciju.

Kādi būs rezultāti, dzerot ūdeni ar koraļļu kalciju CORE-ALL?

 1. Tīrs, sārmains, strukturēts, bioloģiski pieejams un bioloģiski aktīvs ūdens dos iespēju katrai jūsu organisma šūniņai saņemt maksimālu daudzumu barības vielu un ļaus atbrīvoties no šlakām un toksīniem.
 2. Samazināsies risks saslimt ar sirds– asinsvadu slimībām, artrītu.
 3. Atjaunosies gremošanas sistēmas darbība.
 4. Paaugstināsies skābekļa daudzums asinīs.
 5. Normalizēsies holesterīna un cukura līmenis asinīs.
 6. Paaugstināsies muskuļu un saišu elastība.
 7. Normalizēsies kaulu un skrimšļu struktūra.
 8. Organisms piesātināsies ar svarīgiem mikroelementiem.
 9. Normalizēsies ūdens– sāļu līdzsvars.
 10. Uzlabosies asins un limfas kvalitāte.
 11. Uzlabosies locītavu funkcijas.
 12. Organisms būs pasargāts no brīvo radikāļu kaitīgās graujošās iedarbības, kuri veidojās nelabvēlīgo ekoloģisko un stresa apstākļu iedarbībā.

Zinātnieki atzinuši koraļļu kalciju par visoptimālāko kalcija avotu visvieglāk uzņemamā formā un iesaka to lietot visu vecumu cilvēkiem bez ierobežojuma.
Laipni aicināti Veselības klubā! Pievienojies tiem miljoniem planētas iedzīvotāju, kuri sapratuši, ka tikai pašu rūpes par veselību var palīdzēt šo veselību saglabāt, atgūt un spēcināt.

 

This entry was posted in Udens and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to ŪDENS un “ūdens izstrādājumi” – tas nav viens un tas pats! :)

 1. aldis junkers says:

  kā iegādāties CORE- ALL?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.