KARLSONA “zapte”

Mēs dzīvojam nesterilā pasaulē un skafandros nestaigājam. Tādēļ, reizēm, neskatoties uz profilakses pasākumiem, tomēr “pieķeram” kādu vīrusu vai saaukstējamies. 

Pastāstīšu, ko darām mēs, lai ātri vienas – divu- trīs dienu laikā tiktu galā ar saaukstēšanos vai vīrusu, lai infekcija nepaspētu attīstīties un nevajadzētu ķerties pie antibiotikām.

Ņemam pus glāzi aveņu, upeņu vai sarkanā irbenāja (kaļina) ievārījuma.

Izmantojam produktus: Redox Rinse vai Solberry- H + In- Aurin + Silicitin + Yelomil complex + Solodka Extra (lakrica). 

Šie produkti ziemā vienmēr ir manā mājas aptieciņā.

No katra pa 3 kapsulām (tabletes sasmalcina) izberam pus glāzē ievārījuma un labi riktīgi samaisām. Ja mājās mazs bērns, var pastāstīt, ka Karlsons ir padalījies ar savu brīnumievārījumu, ar kuru pats ārstējās. Atcerieties (vai nokačājiet youtube) multenīti? Un tas mums ir “Karlsona gogel- mogels”

Gatavojam koncentrētu koraļļu ūdeni: 1 paketīte uz krūzi karsta (līdz 400) ūdens.

Katru pus stundu: 1-2 tējkarotītes dziedinošā maisījuma nosūkājam, uzdzerot ar karsto koncentrēto koraļļūdeni. Ideali, ka karstajam ūdenim pievienosiet ½ tējkarotīti Si- energy extra. Tas škidrina asinis un uzlabo to realoģiju, kas veicina organisma vispārējā stāvokļa uzlabošanos un imūnaktivitāti. Neaizstājams jaunā Covid vīrusa blakņu (biezina asinis) likvidēšanai.

Ļoti labi noņem temperatūru un uzlabo kopējo pašsajūtu.

Ja paspēsiet “noķert” saslimšanu pašā sākumā un sāksiet dzert to visu uzreiz, visdrīzāk, pat nesaslimsiet.

Ja ir bērni, droši vien, ziniet, ka ne vienmēr var laicīgi konstatēt, ka bērns jau atrodas pirmsaslimšanas stāvoklī, tāpēc var sākt dot šo ievārījuma maisījumu ja:

 • pats sev jūtiet saaukstēšanās pazīmes, 
 • ģimenē kāds jau ir ar vīrusu vai
 • klasē (bērnudārzā) vairāki bērni jau slimo, vai ir karantīna, 
 • sākas gripas epidēmija,

tas ir LĪDZ TAM, KAMĒR  pamanāt saaukstēšanās vai vīrusa simptomus.
Parasti pietiek 2-3 reizes dienā, uzdzert ar karsto koncentrēto koraļļūdeni

Silver Gum vai Redox Gum: kam zobi atļauj, košļāt ik pēc 1,5-2 stundām pa 10 minūtēm.

Izstudējiet katra produkta sastāvu, tad sapratīsiet, kādēļ katrs komponents vajadzīgs un ko tas dara organismā. Redox Rinse – spēcīgs antioksidants, noņem intoksikāciju, In- Aurin –  aktivizē imūnsistēmu, radot iespēju organismam nomakt jebkuru vīrusu aktivitāti,  Yelomil Complex – dabīgs pretmikrobu un pretiekaisumu līdzeklis, Solodka Extra – sašķidrina limfu, respektīvi, atvieglo toksisko vielu izvadīšanu no organisma, to starp, no plaušām, Silicitin – uzlabo aknu – galvenā indīgo vielu neitralizētāja, darbību.

Komplektu no šiem bāzes produktiem kuru aprakstīju, būtu vēlams turēt katrā mājā vienmēr. To var izmantot gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pie vismazākajiem saaukstēšanās simptomiem, nekavējoties atvērt kapsulas, iemaisīt ievārījumā un sākt dzert. Tad slimība pat nepaspēs attīstīties. Tas strādā ļoti efektīvi un ne grama ķīmijas.  

Atšķirība tāda, ka sintētiskās antibiotikas tikai daļēji noņem infekcijas, bet nekādi neiedarbojas uz vīrusiem, turklāt, iznīcina labvēlīgo mikrofloru un grauj virkni orgānu. Bet dabīgie produkti stiprina imunitāti un organismu kopumā, dodot tam iespēju pašam tikt galā ar visa veida infekcijām.

Jums ir jautājumi?

Rakstiet, absolūti bez maksas atbildēšu uz katru no tiem 🙂


<I.K.>


This entry was posted in Veselibas skola and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to KARLSONA “zapte”

 1. admin says:

  Kas var būt labāks par klientu rezultātiem!
  “С Новым годом! Инара, я сделала болтушку от Карлсона вчера вечером. До этого весь день спала. Температура была 38.1. С вечера до ночи попринимала и пила, и ночью пила и спала дальше. И утром температуры не стало. 36.7. Дома отдыхаю.”
  Un cilvēkam Jaunais gads izdevies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.