Egļu jaunie dzinumi ar medu

Tautas medicīnā medus pazīstams kopš senseniem laikiem. Medum piemīt spēcīga baktericīda (baktērijas iznīcinoša) un bakteriostatiska (baktēriju augšanu apturoša) darbība. To lieto pret klepu, pret kakla un krūšu sāpēm, pret dažādām kuņģa, nieru, acu slimībām. Medus samazina sāpes, atjauno vielmaiņas un ar to saistīto procesu funkcijas, īpaši kuņģī un zarnu traktā, veicina nervu bojājumu ārstēšanu, nonāvē daudzu veidu mikrobus, baro smadzeņu un sirds muskulatūras šūnas.

Egļu skuju ķīmiskajā sastāvā ir daudz bioloģiski aktīvo vielu, tām piemīt arī baktericīdas un pretvīrusu īpašības, kas ir noderīgas cilvēka veselībai, augiem un dzīvniekiem. Skujas satur daudz hlorofila. Hlorofils atjauno asins sastāvu, reģenerē audus, rada enerģiju un attīra organismu. Egļu skujas satur ēteriskas eļļas, askorbīnskābi, miecvielas, sveķi, minerālsāļus, fitoncīdus, terpentīnu, skudrskābi, dzintarskābi, dzelzi, alumīniju, hromu- visas līdzsvarotās attiecībās, ko dozējusi pati māte daba.

Maisījuma pielietojums:

 • avitaminozes ārstēšanai;
 • asinsvadu attīrīšanai;
 • asinssastāva uzlabošanai, bagātinot to ar dzelzi u.c. mikroelementiem;
 • imūnsistēmas stiprināšanai;
 • sausa klepus, gripas, elpošanas ceļu ārstēšanai;
 • papildus līdzeklis aknu attīrīšanai;
 • dzīšanas procesu veicināšanai;
 • organisma sārmainas vides veidošanai;
 • mutes dobuma higiēnas uzlabošanai, nepatīkamas elpas novēršanai;
 • nepatīkama ķermeņa aromāta samazināšanai;
 • vielmaiņas uzlabošanai;
 • antibakteriāla, pretmikrobu, pretvīrusu, pretsēņu un pretiekaisuma iedarbībai.

Lietošana: Profilaktiski – 1-2 ēdamkarotes dienā. Saslimšanas gadījumā devu palielināt pēc vajadzības. Skuju maisījumu var pievienot arī ikdienas tējai (siltai). Maziem bērniem, ja neēd tāpat, var iemaisīt putrās vai pie ēdiena. Pēc atvēršanas ieteicams turēt ledusskapī vai saldētavā.

Lai labi garšo un stipra veselība!

Atsauksmes no iepriekšējo gadu lietotājiem

“Pats lietoju, un kolēģiem piedāvāju. Īpaši ES esmu apmierināts. Man bija imunitāte pazemināta, nosakot to asins analīzēs, un arī gadiem nevarēju no pāris kārpiņām – uz ceļgaliem tikt vaļā. Lietojot to skuju un medus masu man viss nogāja, pats no sevis dabiski, un pats jūtos krietni labāk kā iepriekš.”

Rezultāts bērnam: “Vadot lekcijas jaunajām māmiņām, es vienmēr pieturos pie pārbaudītām vērtībām un produktiem. Tādēļ visur un vienmēr iesaku tikai dabīgas lietas. Vienā lekcijā es pieminēju māmiņām, ka ir tāds lielisks egļu dzinumu medutiņš, kuru var lietot pie saaukstēšanās gan pieaugušie, gan bērni. Pēc šīs lekcijas man zvana viena no mammām un jautā, par medutiņu, jo viņas meitiņa (~ 1 gadu liela) esot apaukstējusies, ir klepus un temperatūra. Es ātri reaģējot, mammai pārdevu medutiņu, izstāstīju, kā, kas jādod mazai dāmītei un pēc trim dienām mamma zvana un saka, ka temperatūra un klepus ir pazuduši 🙂 Skaisti ir dot ar mīlestību un no sirds 🙂 “

Aknām: “Runājot,par medu, es esmu starā! Rezultāts man ir fascinējošs, – pirmām kārtām pacēla man imunitāti reāli uz augšu un otrām kārtām mana akna. Pirms 2 mēnešiem izgāju profilaktiskās analīzes un skatos ALATS 34 un ASAT 54. Tad nu ņēmu Tavu egļu medu un ķēros vērsim pie ragiem. Nodzēru divas tās burciņas, ko atsūtīji, šādā veidā: no rīta viena tējkarote uz glāzi ūdens tukšā dūšā un tieši tāpat uz nakti dzēru. Pēc laiciņa aizgāju uztaisīt atkārtoti analīzes un rādītāji atpakaļ normā, uz 21. Es arī reāli jūtu viņa iedarbību – paceļ arī enerģiju organismam utt. Paldies!”

Arī striju gadījumā: “Man ir vienas paziņas fantastisks rezultāts, ko nespēju noklusēt. Manai paziņai grūtniecības laikā parādījās strijas, kā jau zinām, tas rodas no ūdens trūkuma un aknām slodze. Es uzdāvināju viņai vienu burciņu šī gardā medus un teicu, lai lieto pa 1 ēdamkarotei dienā uz glāzi ūdens no rītiem. Šodien paziņa zvana un saka paldies, neticot savām acīm – strijas pazudušas!”

Paaugstinātu leikocītu gadījumā savienojumā ar uztura bagātinātājiem:

“Laikam ir lieki kaut ko teikt un rakstīt,par to,kā strādā dabas dotie produkti,un kvalitatīvi uztura bagātinātāji. Sajūsma kāp pa muti ārā, tādēļ rokas pašas sniedzās rakstīt. Nu tad tā: pēc dzemdībām, mums sievietēm ir jāparūpējās ne tikai par maziem brīnumiņiem, bet arī pašām savs organisms ir jāatjauno. Uztaisot analīzes uzreiz pēc dzemdībām, redzēju,  ka leikocīti ir 7.00, sapratu, ka tik ātri nevar atjaunoties organisms, bet tomēr nolēmu turpināt ņemt palīgā egļu skuju medutiņu un tam klāt pievienoju skudru koka mizu ar pieneni. Mans ikdienas rituāls ir šāds: 2 kapsulas skudru koks ar pieneni + 1 ēdamkarote egļu medutiņš + silts ūdentiņš un visu izdzeru no rīta un uz nakti. Pēc mēneša aizgāju atkārtoti nodot analīzes un he, he- leikocīti jau 5.00 🙂 Super! Daba rullē! 🙂 “

This entry was posted in Uzturs and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.